Aké sedačky by sa vám hodili do obývacej izby?


Zariaďovanie domácnosti je milá povinnosť. Či už sa sťahujete do starého bytu, ktorý bude treba ešte prerobiť, alebo už do nového takmer zariadeného, radosť z toho, že ste si kúpili niečo svoje je na nezaplatenie. Ak vás čaká výber sedačiek a nemáte ani len tušenie, aký vzor a typ sedačky si vyberiete, prečítajte si naše skvelé rady. Možno vám pomôžu si vybrať vhodnú sedačku. Odporúčame vám ale so sedačkou zladiť kusový koberec, ktorý umiestnite pred sedačku. Kusový koberec si kupujte výhradne až po kúpe sedačky, aby sa nestalo, že onedlho zavítate do obchodu s kobercami a budete požadovať výmenu.

 

Rohové sedačky

 

Ak máte malú obývaciu izbu, určite si voľte práve rohové sedačky. Rohové sedačky pomáhajú optimalizovať priestor v malých miestnostiach a vždy vám poskytnú priestor na sedenie. S takýmito sedačkami budete pripravení aj na neočakávané návštevy. Nemusíte sa tak báť, že budete musieť svoje jedálenské stoličky prenášať z kuchyne do obývačky.

 

Sedačky v tvare U

 

Sedačky v tvare U sú určené do väčších priestorov, najmä do väčších obývacích miestností, kde bude okrem týchto sedačiek len minimum ďalšieho nábytku. Len sedačka, stolík, televízor a pár políc. Práve takýto typ sedačiek sa stáva dominantou miestnosti, preto ak si to môžete dovoliť, tak si radšej vyberajte účkové sedačky. Využijete ich.

 

gauc sedacka


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok