Aké šperky nosiť k obľúbeným outfitom?


Každá žena má svoje obľúbené kúsky v šatníku, ktoré keby mohla, nosila by ich každý deň. Pri výbere oblečenia by mala zohrávať dôležitú úlohu pohodlnosť a kvalita materiálu. Častokrát sa necháme oklamať zaujímavým farebným prevedením a strihom, pričom si neuvedomíme zlú kvalitnú oblečenia.

 

K jednotlivým obľúbeným outfitom však ženy rady nosia aj štýlové šperky. Aké šperky ale nosiť k najčastejšie noseným, resp. obľúbeným outfitom?

 

K elegantnému oblečeniu štýlové strieborné šperky

 

Ženy jednoducho milujú eleganciu a z tohto dôvodu si najčastejšie kupujú práve také šperky, ktoré by im ladili ku kostýmom, sakám, elegantným blúzkam, ale aj pekným šatám.

Ak chcete pekné šperky, ktoré budú ladiť k elegantným kúskom, odporúčame vám kupovať strieborné šperky. Také strieborné náhrdelníky, či náušnice sú šikovným doplnkom, ktorý podčiarkne krásu vášho outfitu a budete sa cítiť príťažlivo.

Starostlivosť o striebro je samozrejme nenáročná. Stačí si kúpiť prípravok, ktorým si vyčistíte všetky strieborné šperky.

strieborne sperky

 

Kožené náramky ku koženým bundám

 

Ak ste trošku rebelka, strieborné šperky vám nebudú príliš voňať. Nahradiť ich môžete napríklad masívnymi náhrdelníkmi, poprípade peknými koženými náramkami. Kožené náramky a náhrdelníky odporúčame kombinovať s koženými bundami, s tričkami s metalovou tematikou a samozrejme aj vybíjanými topánkami.

Ak nenosíte vybíjané topánky, ale máte rady nosenie kožených búnd, občas si k takémuto outfitu vyberte kožené šperky, odporúčame však najmä kožené náramky.

 

Vo všeobecnosti platí, že výber šperkov by sme mali prispôsobovať štýlu, ktorý preferujeme. Ak rady nosíte minimalistické oblečenie, odporúčame vám kupovať výraznejšie šperky. Ak ale naopak rady nosíte farebné vzorované veci, viac oceníte minimalistické šperky.

Momentálne sú v móde aj drevené šperky, šperky z pálenej hliny, ale aj drôtené šperky.

 


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok