Ako sa obliecť? Jar 2013


Konečne sa k nám začali predierať prvé slnečné lúče a my preberáme šatník a rozmýšľame nad tým, čo na seba. Netušíte? Tak sa nechajte inšpirovať!

Ak už máte aj vy po krk hnedých, čiernych a iným mdlých farieb, je to v poriadku. Do módy sa totiž opäť vracajú, podobne ako minulý rok, pastelové farby. Zelená, ružová, punčová, či žltá… Vo všetkých budete in.Prečo teda neoživiť svoj šatník niečím novým a sviežim?

Obľúbené modely na jar 2013 vyzerajú asi takto:

-Zabudnite na úzke vypasované tričká obopínajúce vašu postavu! V móde sú voľné a široké tričká ktoré schovajú aj tie najzákernejšie krivky vášho tela. Nemusíte sa teda báť či vám niekde spod trička vykukne to kilo navyše, ktoré ste získali počas veľkonočných sviatkov, a napriek tomu budete vždy trendy.

-Košieľ sa tiež nemusíte báť. Túto sezónu dostali zelenú či už klasické strihy s golierikmi, stojačikmi, bavlnené aj  priesvitné až po košele s vybíjanými aplikáciami. Samozrejme aj tu platí zásada  – menej je viac.

-Iste ste si aj vy všimli, že v obchodoch sa čoraz viac rozmáhajú kvetované vzory na nohaviciach. Je to tak. Je omnoho zaujímavejšie, ak si oblečiete takto „zdobené“ nohavice, ako akýkoľvek top. Farebné medze sa nekladú môžete si vybrať ktorúkoľvek farbu. Dôležité je, že vaše nohy budú v týchto kúskoch vyzerať oveľa pôsobivejšie, keďže látka s veľkým vzorom zakryje vaše nedostatky. Či už máte širšie boky, alebo pevnejšie lýtka, tento módny hit je pre vás tou správnou voľbou.

-Sukne. Myslím, že mi dáte za pravdu ak poviem,  že sukne v posledných rokoch prevalcovali nohavice. Veľa žien si povie že nemajú postavu na to, aby na nich sukňa dobre vyzerala. No my už nie sme v dávnych časoch a mať na sebe sukňu neznamená len odhaliť si nohy v mini sukni. Je pravda, že stále nevedú prím, ale ľahkou šifónovou padavou sukňou s hrubým patentom nič nepokazíte. Dôležité je už len vybrať si dĺžku lichotiacu vašej postave a môžete sa predviesť.

Skrátka, nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázií. Prípustné je všetko. Pamätajte si len jedno: voľnosť. Nič obtiahnuté už dobre nevyzerá.

Ak vás zaujíma, ako to vidia vychytení módni návrhári, prečítajte si článok „Jarná móda očami tých vyvolených“ , ktorý vyjde už o týždeň. Dovtedy, príjemné nakupovanie!


Zdroj: moda.sk | sonaskoncova.com | madeleine-anne.blogspot.com | stypayhorliksonstories.blog.cz


Autor: Chantal Calcagni

Zdielať tento príspevok