Ako si poukladať oblečenie do veľkej vstavanej skrine, aby ste vedeli, kde sa čo nachádza?


 

Aj vám sa často stáva, že neviete nájsť konkrétne oblečenie v šatníkovej skrini? Máte pocit, že ste si ho uložili na dané miesto a keď sa tam pozriete, zistíte, že tam nie je?

S takýmto problémom sa stretávajú často najmä ženy. Ako si teda poukladať oblečenie do veľkej šatníkovej skrine, aby ste vedeli, kde sa čo nachádza?

 

Do spodných zásuviek spodné prádlo, ponožky a pyžamá

 

Ak sú súčasťou vašej vstavanej skrine aj šuflíky v spodnej časti, odporúčame vám dávať si tam spodné prádlo (dámske nohavičky, podprsenky), ponožky a samozrejme aj pyžamá. Najmä spodné prádlo potrebuje byť oddelené od ostatného oblečenia. Určite by ste nechceli hľadať dámske nohavičky medzi tričkami a džínsami.

Spodné prádlo vám odporúčame ukladať podľa farieb a nosiť vždy len rovnaké, alebo aspoň podobné farby v daný týždeň. Takto si uľahčíte pranie a nebudete kombinovať biele spodné prádlo s farebným.

 

Aby sa vám spodné zásuvky neznehodnotili, odporúčame vám zainvestovať do kvalitnejšieho kovania HETTICH. V ponuke nájdete aj kvalitné zásuvkové výsuvy, ktoré v týchto spodných šuflíkoch určite využijete.

 

Do vrchných políc oblečenie inej sezóny

 

Momentálne beží sezóna jar/leto, preto je zbytočné ukladať svetre a hrubé nohavice do spodných častí vstavanej skrine. Odporúčame vám preto do najvrchnejších políc ukladať oblečenie neaktuálnej sezóny, v tomto prípade jeseň/ zima.

Nezabúdajte, že vstavané skrine by mali mať lepšie posuvné systémy, ktoré by sa nezadrhávali a pri otváraní by vám „neutekali“ viac ako je potrebné.

 

Ak ste nižšieho vzrastu, svojim partnerom nechávajte vyššie police, do ktorých on bez problémov dočiahne.

 

Nohavice majte zvlášť v polici a topy (krátke a dlhé) rozdeľujte do dvoch políc, aby sa vám nemiešali tričká s krátkymi rukávmi a s dlhými rukávmi. Sukne, blúzky, kardigány a saká majte v časti na vešanie.

skrine a ulozne priestory

 


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok