Balkan Bashavel sa naposledy v tomto roku vracia do Bratislavy


Bláznivá party Balkan Bashavel, ktorá si získala tisíce fanúšikov v Českej republike aj na Slovensku, pricestuje v sobotu 24. októbra 2015 späť do Bratislavy. Pôjde o posledný Bashavel, ktorý si v hlavnom meste do konca roka užijeme. A navyše dorazia aj Sendreiovci a špeciálny hosť až z Ríma. Preto sa ešte viac ako inokedy oplatí Balkan Bashavel nezmeškať.

 

Obľúbené DJské duo MALALATA vám tradične naordinuje poctivú dávku balkánskych beatov, cigánskej muziky, kolumbijskej cumbie a karibského reggae. Sekundovať mu budú Sendreiovci, jeden z najznámejších cigánskych bigbandov v celej Európe, a taktiež pražský DJ Le Petit Nicolas. A kto je spomínaným špeciálnym hosťom z Talianska? Hudobník, producent a DJ Mondo Cane, ktorý sa vytasí s vysokokalorickými selekciami balkan beats, gypsy brass a urban underground beats.

 

Legendárna žúrka sa odohrá vo Véčku pod záštitou Capo di Tutti Party. Okrem skvelej hudby vás bude na mieste čakať aj tanečný workshop s Lackom Cmorejom, pop-up bar Dobrý pití, chutné balkánske špeciality a štýlový fotokútik.

 

V-klub

Nám. SNP 12, Bratislava

24. 10. 2015 | 20.00

FB udalosť:

Predpredaj

 

MALALATA v Bratislave

 


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok