Chcete podnikať? Toto by ste si mali najskôr preštudovať


 

V posledných mesiacov sa ekonomika na Slovensku výrazne zlepšila. Nezamestnanosť klesá, pracovné miesta pribúdajú. Je to ale naozaj tak? Dostávajú slovenskí občania taký plat, aký si za vykonanú prácu zaslúžia? O tom by sme mohli polemizovať naozaj dlho. Ako to ale je s podnikateľmi? Oplatí sa im na Slovensku podnikať, aj keď im štát hádže polená pod nohy? Oplatí. Treba byť len priebojní a vedieť nasledujúce veci.

 

Nemusíte si spoločnosť zakladať sami – nájdite si profesionálov, ktorí to spravia za vás

 

Aby ste sa vyhli zbytočným komplikáciám a nezrovnalostiam, môžete si nájsť externú firmu, ktorá vám zakladanie spoločnosti zabezpečí bez akéhokoľvek zdržania a zaťažovania. Vy budete len prihliadať na to, ako vám zakladajú vašu spoločnosť. Vedeli ste o tom, že napríklad spoločnosť Online Invest pýta za založenie spoločnosti len 244 eur? Vypracujú vám všetky dokumenty a podajú návrh na zápis spoločnosti do Obchodného registra.

 

Môžete si kúpiť spoločnosť, ktorá je už registrovaná k DPH

 

Ak sa chcete vyhnúť zdĺhavým procesom registrácie k DPH, môžete si nájsť firmu, ktorá sprostredkuje predaj s.r.o. platcov DPH. Veľkou výhodou práve kúpy takejto spoločnosti je možnosť okamžitého podnikania s uplatnením si odpočtov DPH. Pre ozrejmenie – proces registrácie spoločnosti môže trvať až neuveriteľných 90 dní. Chcete dovtedy čakať, alebo sa chcete čo najskôr pustiť do podnikania?

 

Kúpte si softvér, ktorý vám pomôže získať prehľad o klientoch

 

Každý jeden podnikateľ musí mať prehľad o svojich klientoch. Každý si ale volí iný systém evidencie klientov. Na slovenskom podnikateľskom trhu je známy práve CRM softvér, ktorý vám

pomôže spraviť poriadok v klientoch a nedovolí vám zabúdať základné informácie o klientoch. A viete čo? Na prvých 60 dní budete mať tento softvér úplne zadarmo!

 

podnikatel s novinami


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok