CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR JESEŇ 2015


Converse predstavuje obľúbené tenisky Chuck Taylor All Star vo farbách, ktoré sú trendom nasledujúcej sezóny. Pripomienkou leta budú odtiene modrej, kontrastujúce so sýtymi tónmi farieb jesennej kolekcie. V rámci sezóny jeseň/zima 2015 Converse i naďalej pokračuje v úspešnej celosvetovej kampani „Made by you“, v ktorej oslavuje kreativitu a sebavyjadrenie fanúšikov tenisiek Chuck Taylor All Star a prepojuje ju tak aj s novými sezónnymi farbami.

 

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR SEASONAL COLORS

Chuck Taylor All Star predstavuje jesennú kolekciu Seasonal Colors, ktorej vládnu odtiene modrej ako pripomienka leta. Nechýbajú tu ale ani tmavšie farby. Samozrejmosťou je opäť vysoký i nízky strih.

Dostupné farby: bledomodrá, tyrkysová, malinová a karmínovo červená.

SEASONAL COLORS_C149512_70EUR SEASONAL COLORS_C149515_70EUR SEASONAL COLORS_C149519_65EUR SEASONAL COLORS_C149520_65EUR

MADE BY YOU

 

„Made by you“ je úspešná celosvetová kampaň, ktorá neoslavuje iba Chuck Taylor All Star tenisky ako také, ale hlavne fanúšikov, ktorý ich prostredníctvom už viac ako sto rokov vyjadrujú sami seba a svoju kreativitu. V predošlej sezóne Converse vyberal po svete tie najzaujímavejšie príbehy a portréty sprevádzajúce obľúbené tenisky. Svoj vnútorný svet a štýl tak poodhalili známi aj neznámi hudobníci, umelci, športovci, skateboardisti, návrhári a mnoho ďalších.

 

Vďaka tomuto projektu vzniká ojedinelá zbierka nespočetných štýlov, pojatí a sebavyjadrení súčasných fanúšikov aj tých, ktorý žijú iba vo svojich dielach. Medzi ikonami, ktoré svoj talent preniesli na unikátne plátno tenisiek Chuck Taylor All Star patrí napríklad legendárny Andy Warhol, americká speváčka Patti Smith, známy britský editor Jefferson Hack, americký spisovateľ Glenn O’Brien a ďalší. V tejto kampani bude Converse pokračovať aj naďalej v rámci sezóny jeseň/zima s kolekciou Seasonal Colors.

Chuck Taylor All Star sú jediné tenisky definované kreativitou tých, ktorí ich nosia.


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok