Converse prináša novú kolekciu CONS


Kto by z nás, (aj srdcom) mladých ľudí nepoznal svetoznámu značku Converse? Teraz ponúka novú kolekciu tenisiek s názvom Cons. A vy netušíte, o čom je reč? Tak si poďme Converse predstaviť!

Converse Inc. so sídlom v North Andoveri v Massachusetts je dcérskou spoločnosťou firmy Nike, Inc. Založená v roku 1908, si značka Converse vydobyla reputáciu “America’s Original Sports Company”™ a je spájaná s bohatou tradíciou a legendárními topánkami ako sú Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® a One Star®. Dnes Converse ponúka rôznorodé portfólio zahŕňajúce pánsku, dámsku i detskú obuv, odevy a doplnky. Produkty Converse sú predávané vo viac ako 160 krajinách, len v USA má značka vyše 67 vlastných predajných miest.

Nová kolekcia CONS WEAPON je síce skôr štýlovo prispôsobená skateboardistom, no nešliapne s ňou vedľa žiaden mestský mladý človek! Tento urban style sadne naozaj každému. Okrem pohodlia si modelmi tejto značky zabezpečíte aj moderný a nápaditý look, ktorým určite nenútene upútate pozornosť všetkých naokolo.

cons1

Cons Weapon tenisky zoženiete v modro-bielej, červeno-modrej a bielo-čiernej farebnej kombinácií. Ktorej z nich dáte prednosť vo svojom šatníku vy?

Za predpokladu, že ste si už svoj nový pár topánok pre seba našli, neváhajte spraviť nákup aj na doplnenie zvyšku outfitu. Nová kolekcia CONS tričiek a mikín je tu pre vás, páni. Biele či čierne kúsky s výraznou farebnou potlačou loga CONS dajú priestor na vyjadrenie vašej individuality.

Je už len na vás, ktoré z kúskov z tejto kolekcie si vyskúšate na vlastnej koži. Zakúpiť si ich môžete tu:

CONS WEAPON – Belda

CONS APPAREL MEN – OK Sport

cons2

No a pre zaujímavosť vám Bord prináša aj zábery zo zákulisia z natáčania ďalšieho CONS klipu, tento krát v portugalskom Lisabone. Toto video zachytáva fotenie CONS Weapon fotografom Fredom Mortagnem, tak neváhajte a pozrite si ho aj vy. Spoznáte tam európskych CONS ambasádorov troška bližšie, nenechajte si ho ujsť!

CONS európski ambasádori:

Remy Taveira (skate)

Jerome Campbell (skate)

Javier Mendizabal (skate)

Ilk (umelec)

AKA Corleone (umelec)

Sam Taylor (umelec)

 

Video:

 

Kamera: Niki Waltl

Fotograf: Fred Mortagne


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok