Druhý deň Comic-conu


Druhý deň International Comic-con v San Diegu je už dávno za nami. Ospravedlňujem sa, že článok prichádza až o deň neskôr, no kvôli rodinným problémom som bola príliš časovo vyťažená. Preto vám prinášam novinky až dnes.

Čo všetko sa udialo počas jedného dňa? Poďme sa pozrieť na tie najdôležitejšie fan novinky.

Game of Thrones/Hra o tróny

GOT-SDCC

V druhý deň Comic-conu sa usporiadal GoT panel pre všetkých fanúšikov. Na panel prišlo mnoho hercov seriálu a dozvedeli sme sa niekoľko pikošiek.

Po odvysielaní finálnej časti sa mnoho fanúšikov zaujímalo nielen o smrť Jona Snowa, ale aj Stannisa Baratheona. Keďže sme v seriáli jeho mŕtve telo nikdy nevideli, nikto to nedokázal s určitosťou potvrdiť. Avšak teraz prišlo oficiálne potvrdenie od režiséra danej časti – David Nutter sa pre Entertainment Weekly vyjadril, že už od začiatku písania scenára bolo jasné, že Stannis naozaj zomrie. A ako je na tom Jon Snow? Nutterove vyjadrenie „deader than dead“ hovorí za všetko.

Menším prekvapením bolo aj zverejnenie záberov z konkurzov hlavných hercov. Uvidíte tam Natalie Dormer, Gwendoline Christie, Pedra Pascala, Liama Cunninghama a pár ďalších.

Fear the Walking Dead

Spin-off seriálu The Walking Dead konečne dostal svoj trailer. Oficiálna premiéra seriálu bola stanovená na 23. august.

Comic-con novinkou bolo aj stanovenie premiéry šiestej série The Walking Dead – 11. október a prvý diel bude mať dokonca až 90 minút. Takisto fanúšikov potešili aj trailerom.

Hviezdy Star Wars zapózovali pre pekný portrét.

Star Wars-SDCC

Con Man

Con Man je názov internetového seriálu, ktorý bude premiérovať na Vimeu v septembri tohto roku a jeho režisérom je Alan Tudyk. Ten je známy z mnohých projektov, ale skalní fanúšikovia (ako aj ja), si ho najviac pamätáme ako slávneho pilota zo seriálu Firefly. Takisto stvárnil rolu a s ďalšom seriáli od Jossa Whedona – Dollhouse.

Alan Tudyk si tentokrát zasadol nielen na hereckú, ale aj režisérsku stoličku a vytvoril sci-fi seriál, sám napísal scenár a povolal si rôznych hercov. A takmer všetci hrali vo Firefly. Reunion? 🙂

Dej sa sústreďuje na postavu herca, tragikomickej osoby, ktorá stojí v tieni svojho úspešnejšieho bývalého kolegu (hrá Nathan Fillion).

A máme tu aj trailer:

Once Upon a Time/Kde bolo tam bolo

Čo je nové v rozprávkovom seriáli? Novinkou je, že do mestečka prichádza nová rozprávková postava. Tentoraz je to Merida, hrdinka kresleného seriálu Brave/Neskrotná. Uvidieť ju môžeme aj v malom sneak-peak, ktorý bol na Comic-cone odvysielaný.

V januári bude odvysielaná stá epizóda seriálu, čiže sa môžeme tešiť na niečo špeciálne. Seriál sa vráti 27. septembra.

 

The Man from U.N.C.L.E./Krycie meno U.N.C.L.E.

Krycie meno U.N.C.L.E. je nový film Guya Ritchieho a hlavnú postavu si v ňom zahrá Henry Cavill. Superman sa tak zmení na špičkového agenta bojujúceho proti zločincom.

Film bude mať premiéru 14. augusta a trailer si môžeme pozrieť tu, keďže bol odpremiérovaný na Comic-cone.

Maze Runner: The Scorch Trials

Labyrint: Útek mal celosvetovo celkom úspech, keďže bol filmovým spracovaním slávnej knihy pre mládež od autora Jamesa Dashnera. The Scorch Trials zachytáva udalosti druhej knihy, kde sa dozvedáme a nebezpečnom víruse. Na Comic-cone, bohužiaľ, nepredstavili žiadny nový trailer ani promo fotografie. Iba nám predstavili dvoch nových hercov – Giancarla Esposita a Rosu Salazar.

maze runner

Ghostbusters

22. júla 2016 sa do kín dostane aj prerábka kultového filmu Ghostbusters. A na svetlo sveta sa dostala oficiálna fotografia kostýmov.

Ghostbusters Day 16

 

Via: Entertainment Weekly


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok