Dyes.sk je unikátny e-shop podporujúci umelcov -Made in Slovakia


 

Už v utorok 14.4.2015 zahajuje Dyes. predaj na slovenskom a českom trhu. Tento týždeň spustila spoločnosť svoju oficiálnu facebook stránku a Bord mal možnosť odhaliť čo sa skrýva pod touto novou slovenskou značkou.

Dyes.sk je jedinečný koncept predaja umeleckých diel na ochranných produktoch pre mobilné zariadenia. Obaly a púzdra z rôznych materiálov sú dostupné pre všetky mobilné zariadenia značky Apple. Ponuka je naozaj pestrá a v každej cenovej kategórii si prídete na svoje.

Značka ponúka 4 rady produktov:

  • Dyes.Skin- ekologická ochranná nálepka na zadný kryt telefónu
  • Dyes.Basic- easy-on plastový kryt s UV potlačou
  • Dyes.Premium- vysoko odolný tvrdený obal potlačený sublimačnou technológiou
  • Dyes.Wood- najluxusnejší produkt, ktorý ešte len čaká na veľkolepé uvedenie do predaja

Dyes.Skin je moderná nálepka, ktorá ochráni váš smartphone pred nepríjemnými škrabancami a ryhami. Jednoducho sa nalepí a odlepí bez nutnosti nejakého dodatočného čistenia. Jednoduchým vymieňaním sa stane váš telefón vždy štýlovým doplnkom každého outfitu.

Dalo by sa tvrdiť, že Dyes.Premium je vysoko kvalitné púzdro pre iPhone 6, ale tiež staršie modely iPhonov, určené pre náročnejších zákazníkov, pričom Dyes.Basic poskytuje vysokú odolnosť za rozumnú cenu. Obidva produkty sú vyrábané a potlačené moderným a ekologickým spôsobom.

To čo odlišuje Dyes od iných shopov je predovšetkým umelecká zložka celého projektu. Spoločnosť založila kreatívnu komunitu- Dyes.Family. Stránka dáva umelcom z celého Slovenska a Česka možnosť zviditeľniť svoju tvorbu a zvýšiť povedomie o svojom mene. Členovia Dyes.Family, teda fotografi, maliari alebo grafickí dizajnéri, ktorí predávajú svoje diela na produktoch Dyes, majú takto jedinečnú možnosť propagovať seba a v neposlednom rade na tom aj zarábať.

Foto (Dyes. facebook):

dyes.premium iphone 6

 

dyes produkty

 

dyes.premium iphone 4

 

dyes.basic obal iphone 4

 

dyes.skin iphone 4

 

Via: dyes.sk

 

 


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok