Filmoška týždňa


Čo nové sa udialo vo svete filmu? Nové trailery, spoilery aj odhalenia.

Ako sme vás informovali v pondelok, na internet sa dostala prvá oficiálna fotka filmu Suicide Squad. Keďže je zo všetkých postáv najznámejšia Harley Quinn (a všetci sme boli zvedaví, ako bude vyzerať v podaní krásnej Margot Robbie), prikladáme aj fotky z natáčania.

harley

Najnovšie sa na twitter dostala aj fotka zahaleného Bena Afflecka na mieste natáčania Suicide Squad. Žeby sa vo filme objavil aj Jokerov „úhlavný nepriateľ“?

batman

Captain America: Civil War

Novinkou v ďalšom filme od Marvelu je nové herecké obsadenie – do oficiálneho castu sa dostáva Martin Freeman. Zatiaľ však jeho úloha nie je známa.

martn freeman

Magic Mike XXL

V stredu vyšiel nový trailer na Magic Mike XXL.

 

Fifty Shades Darker

Aj napriek tomu, že pokračovanie úspešného…filmu nemá svojho režiséra/rku, Universal Pictures a Focus Features vypustili do sveta prvý teaser na Fifty Shades Darker. Zatiaľ sa nám ukázal iba Jamie Dornan, ale nepochybujeme, že onedlho sa objaví viac.

 

X-men: Days of Future Past Rogue Cut

Pokiaľ si pamätáte, v nových X-menoch mala hrať aj herečka Anna Paquin ako Rogue. No nakoniec sa do filmu nedostala, v postprodukcii vystrihli všetky jej časti a ostala v podstate na ocot. Nakoniec sa režisér, Bryan Singer, rozhodol zverejniť všetky jej vystrihnuté časti na DVD a Blu-Ray. Dátum vydania je stanovený na 14. júla. V bonusových materiáloch by sa mala objaviť aj Mystique (Jennifer Lawrence) a Beast (Nicholas Hoult).

rouge

Prvé promo The Hateful Eight

Ak ste ešte nepočuli o novom Tarantinovom filme, tak už počujete. Quentin Tarantino si opäť zvolal zvučné mená Hollywoodu, dosadil si ich do svojho filmu, urobil z toho ďalší western a všetci vieme, že bude super. Ako vždy.

Možno si spomínate, že scenár práve na tento film bol minulého roku zverejnený na internete (kvôli jednému opovážlivcovi zo štábu, no čo už). Tarantino sa rozhodol na film vykašľať, ale práve silne pozitívne hlasy internetu ho presvedčili, aby ho predsa len urobil.

Vo filme sa objavia herci ako Samuel L. Jackson, Channing Tatum, Kurt Russell, Jennifer Jason Leight a ďalší.

Premiéra je stanovená na 13. novembra.

hateful eight

Ant-man má nový plagát

Marvelácky Ant-man sa konečne dočkal svojho plagátu.

Aby ste nezabudli, premiéra filmu je plánovaná na 14. júl.

ant-man plagát

Nový film manželov Pittovcov

Angelina Jolie Pitt sa po celkom úspešnom filme Nezlomný/Unbroken opäť usádza na režisérskej stoličke – tentoraz vo filme By the Sea, kde bude aj so svojím manželom Bradom hrať hlavnú úlohu. Film je zasadený do sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia a sleduje príbeh problematického manželstva Rolanda a Vanessy po tom, ako sa spoločne presťahujú do Francúzska.

Ďalšími hviezdami filmu sú Mélenie Laurent, Niels Arestrup, Melvil Poupaud a Richard Bohringer.

By the Sea bude mať premiéru 13. novembra tohto roka.

by the sea

 

Via: CB, imdb, LR, inquisitr, csfd, EW

 


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok