Filmoška týždňa


Čo nové sa udialo vo svete filmu? Nové trailery, spoilery aj odhalenia.

Simpsonovcov opúšťa niekoľko hlavných postáv

Harry Shearer pravdepodobne opustí Simpsonovcov. Nie je to ešte na sto percent potvrdené, avšak vysoko pravdepodobné. Presný dôvod sa zatiaľ nevie.

S odchodom Harryho tak stratia hlas postavy ako Ned Flanders, Mr. Burn, Principal Skinner, Otto, Smithers a mnoho ďalších.

simpsons

Posledný krát ako Wolverine

Hugh Jackman potvrdil, že sa ako postava Wolverina objaví posledný krát. Potvrdil to v americkej show Dr. Oz.

Zatiaľ ešte nevieme, či sa objaví v novom pokračovaní X-menov: Apocalypse, alebo až vo svojom vlastnom filme Wolverine 3, ale na natáčaní X-menov v Montreale sa zatiaľ neukázal, takže je jeho účinkovanie nepravdepodobné.

wolverine

Kate Beckinsale sa vracia do nového Underworld

Herečka Kate Beckinsale sa vráti do svojej roly upírky Selene. Entertainment Weekley potvrdil, že herečka podpísala zmluvu na ďalšie pokračovanie, momentálne už piate.

Na režisérsku stoličku zasadne Anna Foerster, ktorá na konte režírovanie seriálu Outlander.

Natáčanie začne v októbri v Prahe.

selene

Pokračovanie Rodinky úžasných

Režisér animovaného filmu Rodinka úžasných potvrdil, že plánuje natočiť aj druhé pokračovanie. V minulosti už potvrdil, že píše scenár, pravdepodobne zasadne aj na režijnú stoličku. O filme zatiaľ nič iné nevieme, ani kedy začne natáčanie, ani kedy sa filmu dočkáme v kinách.

rodinka úžasných

Trailer na western Slow West

Nový film John Macleana pravdepodobne nebude nijaký veľký trhák, ale príjemný westernový oddych určite. Tento týždeň vyšiel prvý trailer, v ktorom uvidíme aj hlavnú hviezdu Michaela Fassbendera a Kodiho Smit-McPhee (oboch ich uvidíme aj v X-men: Apocalypse).

Prvý trailer na nového Lucifera

Na rok 2016 je naplánovaný pilot nového seriálu Lucifer. Televízna stanica FOX nám už tento týždeň predstavila prvý trailer.

Seriál má pod režijnou aktovkou Len Wiseman. Možno ho podľa mena nepoznáte, ale má na konte mnoho zaujímavých filmov, ako je séria Underworld (scenár a réžia), seriál Sleepy Hollow (scenár a réžia), Total Recall (réžia) a ďalšie.

 

Via: EW, CB, CB, Theverge


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok