Filmoška týždňa


Čo je nové vo svete filmu? Nové trailery, spoilery aj odhalenia.

Tento týždeň priniesol niekoľko nových trailerov, prvé fotografie rozrobených projektov a pár nepríjemných prekvapení vo forme zrušenia seriálov.

Matthew McConaughey superhrdinom?

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey v rozhovore pre časopis Variety povedal, že diskutoval s Marvelom aj s DC Comics o jeho možnej úlohe ako superhrdinu. Zatiaľ sa ževraj pre neho nenašla žiadna správna úloha, avšak obsadeniu do hlavnej  roly sa nijako nebráni a v budúcnosti dúfa, že sa tak stane.

 

Zrušený komiksový seriál

Constantine tv

Ako určite viete, práve teraz je ten čas, kedy sa televízne štúdiá rozhodujú, či zrušiť alebo nezrušiť svoje seriály na základe výšky sledovanosti.

Svoje áno už pred dlhšou dobou dostali seriály ako The Walking Dead (6. séria), Gotham (2. séria), Daredevil (2. séria), Arrow (4. séria) a Flash (2. séria).

Teraz sa rozhodlo aj o pokračovaní seriálov Agent Carter (2. séria), Agenti S.H.I.E.L.D.-u (3. séria), iZombie dostal druhú sériu po dosť úspešnom začiatku a podobne je na tom aj seriál Powers, ktorému bola potvrdená druhá séria.

Bohužiaľ, svojho pokračovania sa nedočká Constantine, NBC novú sériu zamietlo, ale Warner Bros sa mu snažia nájsť novú stanicu (zatiaľ sa im to veľmi nedarí).

 

Nový spin-off k X-menom

josh boone

Režisér Josh Boone, ktorý sa len nedávno vyznamenal pri úspešnom filme Na vine sú hviezdy, si pod aktovku berie nový spin-off X-menov s názvom The New Mutants. Ten by sa mal zamerať na mladých mutantov a ich schopnosti. Oficiálny dátum vydania ešte nie je jasný.

 

Nový trailer na Supergirl

Tento týždeň vyšiel aj nový trailer na Supergirl, ale viac menej je divákom úplne nanič, pretože na internet unikla aj pilotná časť seriálu 🙂

 

Trailer na Legends of Tomorrow

Seriál Legends of Tomorrow je spin-off k seriálom ArrowFlash, zaoberá sa mnohými menšími hrdinami a zatiaľ vyzerá celkom dobre. Posúďte samy.

 

Prvý pohľad na American Crime Story

Hoci sa paparazom podarilo odfotiť niekoľko momentiek z natáčania, až teraz konečne vyšli na verejnosť aj niektoré oficiálne fotografie.

American Crime Story je (zatiaľ) 10 dielny seriál od viacerých tvorcov, medzi ktorými sa nachádzajú aj Brad Falchuk a Ryan Murphy (tvorcovia American Horror Story).

Miniséria sa bude zaoberať najslávnejšími kriminálnikmi histórie.

ACS 6

ACS

ACS 5

ACS 4

ACS 3

ACS 2

Obsadenie seriálu Shadowhunters

Ako asi viete, seriál Shadowhunters bude sfilmovaný podľa úspešných kníh autorky Cassandry Clare.

Už v roku 2013 bola prvá kniha série The Mortal Instruments sfilmovaná na celovečerný film, v hlavnej úlohe s Lily CollinsJamie Campbellom Bowerom (+ Lena Headey a Jonathan Rhys Meyers), no keďže prvý film nezožal práve najväčší úspech, druhé pokračovanie sa zamietlo a projektu sa ujala televízna stanica ABC Family.

shadowhunters

Na obrázku: zľava – Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alberto Rosende (Simon Lewis), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Katherina McNamara (Clary Fray), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood) a Matthew Daddario (Alec Lightwood). Postavu Jocelyn Fray si zahraje herečka Maxim Roy, hlavného záporáka Valentina si zahraje Alan Van SprangMagnusom Baneom sa stal Harry Shum Jr.

A nakoniec máme aj nový trailer na Minionov :). Viac sa dozviete TU. 

Na tento týždeň je to všetko, čítame sa budúci víkend 😉

Via: CB, Edna, Ew, Ew, CB, CB, CB


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok