Filmoška týždňa


Johnnymu Deppovi hrozí väzenie

depp

Hoci sa to filmu týka iba okrajovo, filmový miláčik Johnny Depp má problémy. Načierno prepravil svoje psy v súkromnom lietadle do Austrálie, kde momentálne nakrúca pokračovanie Pirátov z karibiku. Keď na to vládne orgány prišli, dostal varovanie, aby do 50. hodín svoje psy presunul späť do Ameriky, alebo ich uspia. Zatiaľ opletačky s vládou pokračujú tak, že síce psy prežili, no ak sa prípad dostane na súd, Deppovi hrozí pokuta vo výške asi 265 000 dolárov alebo 10 rokov vo väzení (btw. 10 rokov?!?! Niektorí vrahovia dostanú menej…)

 

Batman v Suicide Squad

Ako sme vás informovali už minule, na natáčaní Suicide Squad sa ževraj zúčastnil aj Ben Affleck. Tentoraz to máme už aj potvrdené – v Toronte sa na sete objavil Batmobil.

 

Prvý pohľad na nový film Ridleyho Scotta

Ridley Scott režíruje nový sci-fi film Marťan (The Martian), ktorý by sa mal do našich kín dostať v novembri tohto roku. Hlavnú úlohu si v ňom zahrá Matt Damon.

Príbeh sa sústreďuje na Marka Watneya, ktorý aj so svojou posádkou pristáli na Marse. Avšak nehoda (búrka) spôsobila, že sa na červenej planéte ocitol úplne sám, bez spojenia so Zemou, s obmedzenými zásobami a je kolegovia ho považujú za mŕtveho.

Príbeh je založený na rovnomennej knihe od Andyho Weira. Okrem Matta Damona sa vo filme predstaví aj Jessica Chastain, Kate Mara, Kristen Wiig, Sebastian Stan, Jeff Daniels, Sean Bean a ďalší.

marťan

marťan 3

marťan 2

 

Nový trailer na film American Ultra

Ak neviete, o čom je reč, nevadí. American Ultra by sa do našich kín mal dostať v auguste tohto roku, dovtedy si ho zatiaľ predstavíme.

American Ultra plánuje byť akčnou/romantickou komédiou v hlavnej úlohe s Kristen Stewart a Jesse Eisenbergom. To je ten film, kvôli ktorému si Kristen odfarbila vlasy na oranžovo. Režisérom je Nima Nourizadeh, mladý britský režisér, pre ktorého je to zatiaľ iba druhý film kariéry.

Protagonistami sú Mike a Phoebe, veľmi zhúlení pár, ktorému nastanú problémy po odhalení Mikeovho tajomstva. Je to tzv. spáč, vládny agent v utajení, ktorému vymyli mozog. A teraz sa ho vláda snaží odstrániť. Milé. Aspoň môžeme poobdivovať Jesseho, ako hrozne vyzerá v parochni s dlhými vlasmi.

A tu sa môžeme pozrieť aj na trailer. Pozrite si ho. Seriózne. Jesse zabil dvoch ľudí čajovou lyžičkou (!).

 

Trailer na film o Amy Winehouse

Amy Winehouse dostala vlastný film, ako možno viete. V posledných rokoch sa akoby vrece roztrhlo s takýmito dokumentmi.

Film si budete môcť pozrieť v kinách…nebudete. Iba v českých od augusta. Slovensko mať premiéru zjavne nemusí.

 

Tvorcovia Hviezdnej brány prichádzajú s novým seriálom

Joseph Mallozii a Paul Mullie pre stanicu SyFy vytvorili seriál Dark Matter podľa ich rovnomenného komiksu. A kde sa bude nový seriál odohrávať? Presne tak, na vesmírnej lodi.

Premiéra pilotnej časti je naplánovaná na 12. júna 2015 a prvá séria bude obsahovať 13 dielov.

 

Lokalfilmis

Konečne aj správa zo Slovenska – trailer na Lokalfilmis.

 

 

Via: EW, CB, EW, CB, EW, CB


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok