Hľadáte partnera? Skúste ho hľadať na zoznamke


 

Ak ste ešte doteraz nemali šťastie nájsť si celoživotného partnera, možno nastal čas, aby ste skúsili iný spôsob zoznamovania – zoznamku. V dobe internetu nemáte problém nájsť vyhovujúcu zoznamku, v ktorej môžete uviesť pravdivé informácie a nestretnete tam úchylov, ktorí vám budú posielať nechutné správy. Samozrejme, chce to trošku času, aby ste našli serióznu zoznamku, na ktorej stretnete ľudí, ktorí majú naozaj záujem spoznať niekoho, s ktorým budú v budúcnosti tvoriť pár.

 

Využite psychologickú poradňu

 

Ak pociťujete úzkosť pri zoznamovaní, máte frustráciu s dlhodobej samoty,  cítite ešte stále smútok po rozchode alebo rozvode, máte nízke sebavedomie alebo depresívne nálady, skúste sa obrátiť na online psychologickú poradňu. V psychologickej poradni vám pomôže vyštudovaný psychológ. Nebojte sa priznať, že máte problémy si nájsť partnera. Nie je to žiadna hanba a čím skôr sa s tým vysporiadate, tým skôr si nájdete novú lásku.

 

V internetových zoznamkách nebude nikto od nikoho vyžadovať, aby nosil najluxusnejšie spodné prádlo. Nie všetko je o výzore. Treba si uvedomiť, že ide hlavne o povahové črty, o to, či si rozumiete a nie o to, ako vyzeráte. Nepodceňujte sa a reprezentujte sa takí, akí ste. Klamstvo ešte nikdy nikomu nepomohlo pri zoznamovaní.

 

Na internete nájdete viacero tematických zoznamiek. Môžeme spomenúť napríklad tieto: zoznamka pre rozvedených, erotická zoznamka, zoznamka pre seniorov, kresťanská zoznamka, zoznamka pre osamelých rodičov, zoznamka pre zdravotne postihnutých alebo zoznamka pre športujúcich.

 

Hľadáte partnera na celý život? Neodmietajte možnosť nájsť ho cez internetovú zoznamku.

 

zoznamka


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok