Ktoré dámske oblečenie by vám nemalo chýbať v batožine?


Letné dovolenky sa nezadržateľne blížia a ak už odpočítavate dni, týždne, kým príde termín odchodu, nebolo by zlé spísať si, čo všetko si beriete na dovolenku. Najväčším problémom pri balení batožiny na letnú dovolenku k moru býva práve oblečenie. Povedzme si úprimne, najväčší problém majú ženy. Tie by si najradšej zobrali celý šatník, len aby na fotkách z dovolenky mali zakaždým iné oblečenie.

Ktoré dámske oblečenie by nemalo chýbať v batožine?

 

Spodné prádlo na počet dní

 

V batožine by samozrejme nemalo chýbať spodné prádlo. Pánom odporúčame brávať toľko boxeriek, koľko dní plánujú byť mimo domova. Dámam odporúčame brávať toľko nohavičiek, koľko dní budú mimo domova.

Čo sa týka dámskych podprseniek, tie stačia dve-tri. V prípade potreby ich preperiete a zavesíte na balkón. Behom pár hodín ich budete mať čisté a suché.

Ak si beriete sexy dámske šaty s odhalenými ramenami, odporúčame vám prispôsobiť tomu aj výber podprsenky.

 

Nohavice, kraťasy, sukne

 

Jedná sa o spodné diely dámskych outfitov. V prvom rade by ste mali klásť dôraz na pohodlnosť. Odporúčame si zobrať jedny bavlnené kraťasy s mašličkou v neutrálnej farbe, bavlnenú (ľanovú) sukňu v béžovej farbe, krátku mini sukňu vo výraznej farbe a samozrejme aj obľúbené kulotky z príjemnej bavlny, poprípade ľahkého modalu.

Počas chladnejšieho večera oceníte dlhé dámske nohavice, poprípade pohodlné legíny.

Štyri spodné diely vám bohato postačia na týždňovú dovolenku.

 

Tričká a tielká

 

Čo sa týka tričiek a tielok, odporúčame dva-tri krátke topy a tri tielká. Do batožiny si vždy pribaľte jednoduché jednofarebné vrchné diely, ale aj farebné vzorované vrchné diely. Nikdy nekombinujte farebný vzorovaný spodný diel s farebným vzorovaným vrchným dielom. Práve preto je potrebné brať si na dovolenku aj vzorované „obrázkové“ oblečenie a jednofarebné oblečenie bez vzorov.

 

Okrem vyššie spomínaného oblečenia nezabudnite na plavky a plážové šaty, v ktorých, povedzme si úprimne, strávite najviac času.

zena balenie oblecenia


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok