Lenivé svaly


Lenivosť. To slovo neznášala ešte učiteľka na základnej škole. Aj s vami sa kamarátila lenivosť? Aj vám sa nechcelo cvičiť? Deckám sa nechcelo cvičiť, decká by najradšej klábosili tom, ako kto kde s kým bol a čo mal oblečené. Nepodstatné veci! Teraz to však ľutujete! Keby ste vtedy skákali skoky do diaľky, keby ste vtedy behávali 20 minútovky, keby ste vtedy hádzali kriketkou.

Keby,keby, keby! Minulosť už nezmeníte, teraz je však načase sa na starosť trošku rozhýbať, nech potom dokážete vliezť aj do truhly sám. Ale nie. Trošku sarkazmu sme si nemohli odpustiť. Chceme vás však naviesť na to, aby ste sa viac hýbali. Aby svaly neostali lenivé. Siestu budú mať až v dôchodcovskom veku a na to máte ešte čas! Do cvičenia!

 

Zavesíme to na stenu, ale obraz to nebude

 

Vieme, že máte na stene krásne obrazy, ale o to nám nejde. Tie nás teraz nezaujímajú. Chceme vás rozhýbať bez toho, aby sme s vami museli cvičiť latinskoamerické tance. Hudbu majú fajn, trošku vám to aj boky povrtí, avšak si predstavte muža, ktorý takto tancuje? Celkom vtipné, nie?

Vy však potrebujete trénovať celé telo, dvíhať sa hore dole a na to potrebujeme skrutkovač a hrazdu. Akú hrazdu? Takú, čo zavesíme na stenu namiesto obrazu. Zaobstarajte si hrazdy do vašej domácej posilňovne a cvičte! Nevyvaľujte oči na nás! Ak nemáte posilňovňu, stačí aj pracovňa, spálňa alebo hocijaká iná miestnosť. Najmä tam, kde vaša tučná ritka nebude zavadzať. Ak máte hmotnosť 200kg, neobávajte sa, že odletíte aj z hrazdou. Hrazda od fitness-sport.sk vydrží aj takúto sloniu váhu.

Chcete ušetriť vaše milované obrazy a radšej by ste si zaobstarali niečo čo nemusíte montovať na stenu? Aj také pre vás máme!

 

Tučko pod bradlom

 

Áno vy! O vás je reč! Keby ste neboli taký lenivý nebolo by z vás to čo je teraz! Ak si chcete trošku spevniť ruky a zmenšiť pneumatiky budete potrebovať bradlá. Nevyhovárajte sa, že také nezoženiete. Obchod fitness-sport.sk sa hlási na pomoc! Tak odložte ten hamburger a poďte sa dvíhať!

 

Žiadne konáriky, poriadne fitness stroje!

 

Chcete kvalitu. Chcete sa dostať do formy. Tak dbajte na kvalitu a nedvíhajte konáriky zo zeme. Tie vám nepomôžu nabrať svalovú hmotu. Posvieťte si na kvalitné fitness stroje. Ceny majú dobré. Nebojte sa, zostane vám aj na zdravú stravu! Jedzte poriadne a cvičte, vy lenivci zabednení!

 

posilnovna


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok