Miška Metesová – blog o móde


Niekto číta časopisy, niekto náš BORD a niekto občas číta aj blogy rôzneho druhu, či už o móde alebo rôzne príhody zo života. Ja som narazila na jeden skvelý blog mladej oravčanky, ktorá má na svojej fan page na facebooku takmer 700 fanúšikov. Predstavujeme vám Mišku Metesovú a jej blog Partofstreet.
Ahoj, povedz niečo o sebe, kto si?
Volám sa Miška a pochádzam z malej Oravskej dediny Rabča. Mám 18 rokov a zbožňujem módu a fotografovanie.
Čo rada robíš vo voľnom čase?
Som závislá na internete a blogovaní. Párty, zábava, priatelia. Typická tínedžerka.
Prečo si začala písať blog?
Jednoducho som cítila potrebu ukázať svetu môj zmysel pre módu a neskutočne ma to baví!
O čom tvoj blog je?
Na blogu prezentujem jednak svoje outfity, inšpirácie, moje fotografie, niekedy pridám aj hudbu, ktorú momentálne počúvam.
Pomáha ti s ním niekto?
Blog si píšem sama, keď potrebujem vyfotiť nový outfit, buď volám kamoške Klaudii, alebo ma fotí ocko.
Na blogu som si všimla, že si začínala už pred pár rokmi a prvé príspevky sú z Ameriky. Povedz niečo o tom. Bola to pre teba inšpirácia?
Nooo, jasné. Blog som začala písať práve tam. Strávila som tam rok, kde som mala možnosť každý deň stretávať nových ľudí, ktorí ma veľmi inšpirovali. Aj preto som na blogu urobila post móda z americkej high school, pretože tam boli naozaj štýloví a fotiť ich ma veľmi bavilo. Bol to nezabudnuteľný zážitok a určite mi to veľa dalo. Zlepšila som si angličtinu a práve tam som zistila, akým smerom sa chcem v živote uberať. Chodila som tam do školy, kde bolo 80% černochov. 🙂 Určite to ovplyvnilo môj osobný štýl. Tam som si prvý krát kúpila vysoké kraťasy, začala som nosiť zlaté doplnky…
Prečo práve názov PartOfStreet?
Časť ulice. Pretože v uliciach sa deje veľa vecí a móda je jednou z nich. Práve tá ich robí krajšími.
Aké máš plány do budúcna, chceš ďalej študovať?
Momentálne končím gymnázium. Teda hádam, ak šťastne zmaturujem. Potom ma čakajú krásne 4 mesiace robenia toho, čo ma naozaj baví, chcem veľa fotiť, viac sa venovať blogu a plánujem sa naučiť po poľsky, kedže študovať idem do Krakowa. Budem študovať odbor fotografia.
Mišku aj jej PartOfStreet môžete sledovať na bloglovin, na twitteri, facebooku, lookbooku, tumblr, instagrame, alebo si jednoducho otvorte jej stránku partofstreet.blogspot.sk.
Ďakujem Miške za milý rozhovor a prajem veľa inšpirácie, nových článkov, fotografií a samozrejme veľa fanúšikov.
 

Autor: Bord

Zdielať tento príspevok