Najočakávanejšie filmy tohto roka, part 3


Konečne vám prinášame aj tretí prehľad najočakávanejších filmov tohto roka. Dnes sa zameriame na filmy, ktoré budú mať premiéry až po letných prázdninách. Enjoy 🙂

 

Labyrint: Zhorenisko/Maze Runner: Scorch Trials

Slovenská premiéra: 17.9.2015

Sorch Trials je druhé pokračovanie Maze Runnera, možno to poznáte pod škaredým slovenským ekvivalentom Labyrint: Útek.

Prvý film skončil vo chvíli, keď Thomas so svojimi kamarátmi ušli z Labyrintu a dostávajú sa do neznámeho prostredia. Ich úlohou je teraz zozbierať informácie o tajomnej mocnej organizácii W.C.K.D. Ocitajú sa v neznámej krajine Zhoreniska (cha, po anglicky je to Scorch), kde na nich čaká nekonečné množstvo prekážok.

 

Kniha Džunglí/The Jungle Book

Slovenská premiéra: 15.10.2015

Naozaj potrebuje predstavenie? 🙂

Bohužiaľ, oficiálny trailer ešte nevyšiel.

 

Crimson Peak

Slovenská premiéra: 15.10.2015

V októbri tohto roka k nám do kín príde aj nový horor z pera super režiséra Guillerma del Tora, na ktorý sa neskutočne teším! Zahrajú si tu zvučné Hollywoodske mená ako Mia Wasikowska, Jessica Chastain a Tom Hiddleston.

Mia Wasikowska si zahraje postavu mladej dievky Edith Cushing, ktorá sa krátko po svadbe presťahuje k svojmu manželovi Thomasovi Sharpeovi a jeho sestre lady Lucille na ich spoločné panstvo. Onedlho sa však na povrch dostáva nie príliš príjemná minulosť jej novomanžela…

 

Hry o život: Drozdajka 2/The Mockingjay part 2

Slovenská premiéra: 19.11.2015

Jennifer Lawrence nás ide opäť presvedčiť o nepopierateľnom hereckom talente a vášni pre hlavnú postavu Katniss Everdeenovej, ktorá sa v role Drozdajky pokúša dobyť Kapitol. Katniss sa behom revolúcie rozhodne vydať do boja na svoju vlastnú päsť, keďže sa momentálne chce dostať čo najďalej od zúrivého Peetu. Chce sa pomstiť prezidentovi Snowovi za to, čo urobil jej rodine, jej priateľom a hlavne Peetovi, keď ho premenil na svoju osobnú, smrtiacu zbraň proti Katniss.

Bohužiaľ, oficiálny trailer ešte nevyšiel.

 

Star Wars: Episode VII – The Force Awakens

Slovenská premiéra: 17.12.2015

Kedysi dávno, v preďalekej galaxii, sa 30 rokov po udalostiach poslednej časti musí posádka legendárnej lode Millennium Falcon opäť spojiť, aby porazili nového nepriateľa a zároveň našli dávno strateného Lukea Skywalkera.

Do kultovej úlohy Lukea sa vracia Harrison Ford, no zostavu ozvláštnia aj „nové“ filmové hviezdy ako Lupita Nyong´o a Gwendoline Christie (ktorú poznáme z Hry o tróny).

Via: csfd, imdb


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok