Nerozumieš si s dáždnikom? Kish ti s tým pomôže


Svetlo sveta uzreli niektoré návrhy, ktoré sa v poslednej dobe  pokúsili zlepšiť konštrukciu dáždnika, ale toto je prvý elegantný dáždnik s technológiou Bluetooth. Kish je smart dáždnik a odlišuje sa od ostatných tým, že sa môžete k nemu pripojiť s telefónom cez bluetooth.

4

Appky na to určené ti ponúknu predpoveď počasia a pomôžu ti pri rozhodovaní , či si vziať dáždnik alebo nie.

3

Kish dáždnik má vstavanú technológiou Bluetooth a pozná,keď ho niekde zabudnete a preto upozorní svojho majiteľa, že ho niekde zabudol.Kish sa potom cíti osamelý a dá to najavo. Je to veľmi praktická vlastnosť ste ho nezabudli v kaviarni alebo v parku. Kish vie, že miesta ako vlastný dom,auto alebo kancelária sú bezpečné a preto neposiela oznámenia, keď ho tam necháte.

2

Kish je múdrejší ako ostatné dáždniky na trhu a je toho viac čím zapôsobí. Kish je projektovaný tak, aby odolal každému vetru, a tým sa strácajú najčastejšie problémy s prelomením dáždnika pri boji s vetrom. Jeho mechanizmus otvárania a zatvárania je antikorózny a preto poskytuje dokonalé používanie.  Spolu s vynikajúcim šitím a 16 rebrami, ktoré sú z polyuretánu poskytuje veľmi účinnú ochranu proti dažďu a vetru.

1Via:kisha


Ivo Kokinda

Autor: Ivo Kokinda

Zdielať tento príspevok