Potrebujete nové tonery? Poradíme vám, ako si vybrať tie najspoľahlivejšie


Súčasťou domácich kancelárií je okrem počítačovej techniky aj tlačiareň s tonermi. Väčšinou ju využívame na tlačenie dôležitých dokladov a prác detí, no čoraz častejšie na nej tlačievame aj rodinné fotografie. Aby nám však tlačiarne fungovali na 100%, je potrebné investovať do kvalitných náplní do tlačiarne. Trh s tonermi je veľký a ak sa neviete zorientovať v ponuke tonerov, skúste sa inšpirovať týmito radami, ktoré vám pomôžu vybrať kvalitný toner aj do vašej tlačiarne.

 

Originálne tonery zbytočne nepreplácajte

 

Ak natrafíte na ponuku originálnych toneroch, určite vás prekvapia vysoké ceny za jednotlivé tonery. Ak hľadáte lacné tonery, odporúčame ich hľadať v iných kategóriach. Originálne tonery vyrábajú a predávajú známe značky, ktoré vyrábajú aj tlačiarne – HP, Canon, Samsung atď. Tým, že ich vyrábajú práve tieto značky, sú ceny také vysoké. Ak potrebujete tonery na vlastnú potrebu a nie do firmy, kde sa vyžaduje 120% spoľahlivosť kvality tlače, odporúčame skôr kompatibilné.

 

Kompatibilné tonery

 

Originálne tonery sú kvalitné, spoľahlivé a ani pri dlhodobejšom používaní nevyschnú. Ich jedinou nevýhodou sú vysoké ceny. Platíte si aj za značku tonerov, či sa vám to páči, alebo nie. Ak ale chcete alternatívu k originálnym tonerom, odporúčame vám pozrieť si ponuku kompatibilných tonerov. Ak vlastníte tlačiareň značky Canon, budete potrebovať nové náplne Canon. Ak si vyberiete lacnejšie kompatibilné tonery Canon, získate do svojej tlačiarne kvalitou podobný toner tomu originálnemu, len s tým rozdielom, že nebudete platiť za značku.

Kompatibilné tonery vyrábajú firmy, ktoré chcú ponúknuť lacnejší toner, ale kvalitou veľmi podobný originálnym tonerom.

 

Vyberajte dôveryhodný eshop s tonermi

 

Ak hľadáte kvalitný toner, zadajte si do vyhľadávača Google názov a typ toneru, ktorý hľadáte. Niektoré eshopy si zaplatili Google reklamu, aby sa dostali na vyššie pozície. Vybrať si najpoužívanejší formu PPC kampane firmám môže priniesť len a len úspech.

 

Určite si však všímajte, o aký typ tonerov sa jedná. Originálne tonery odporúčame jedine vtedy, ak vám nevadí priplatiť si za kvalitné tonery. Ak chcete lacnejšie tonery, skúste skôr kompatibilné. A ak vám aj kompatibilné prídu zbytočne drahé, vyskúšajte repasované tonery.

Čo sa týka nákupu, uprednostnite spoľahlivých internetových predajcov tonerov.

 

google reklamy


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok