Pravá láska – existuje vôbec?


V modernom svete by sa nám mohlo zdať, že všetko sa točí len okolo materiálnych potrieb a peňazí. Často sa stáva, že zabúdame na skutočné hodnoty či morálku. S tým všetkým súvisí aj úloha lásky dnes. Existuje ešte vôbec? Ak áno, v akej podobe? Môžeme ju ešte vôbec niekde nájsť? Čaká na nás? A ak aj, je taká rozprávková a naozaj prekoná všetko zlé?

Talentovaný režisér-amatér  Edward Young Lee sa rozhodol natočiť svoj krátkometrážny film práve na túto tému. Predstavte si mladý manželský pár, ktorý je ešte stále v opojení lásky, prehliadajú svoje chyby aj malé nezrovnalosti. Jedného dňa ich však zasiahne rana osudu – niečo, čo nik nemohol čakať, ani tušiť vopred. Ako sa s takouto ťažkou úlohou popasujú obe strany vzťahu? Dá sa niečo tak vážne, psychicky aj fyzicky náročné zvládnuť v harmónií a s neutíchajúcou láskou?

Nech je aj pre Vás inšpiráciou nasledujúce video s názvom Blind Devotion – Slepá oddanosť. Má síce niečo pod desať minút, no verte, že aj Vám môže rozžiariť deň.  K dispozícii je s anglickými titulkami.

Via: youtube


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok