Predstavujeme: MY77


Určite každé dievča, slečna či mladšia pani pozná internetové stránky ako ebay.com, asos.com a im podobné. V dnešnom svete, kde na nás všade číhajú výstrelky modernej technológie už nie je nič nezvyčajné, že sa nákupy zmenili zo sobotňajšej rutiny státia v dlhých radoch na pár klikov online. Za to nám poďakujú pravdepodobne aj naše polovičky, ktoré vďaka tomu nemusia trpieť pred skúšobnými kabínkami hodiny 🙂

Avšak často nechceme riskovať objednávanie zo zahraničia, možno nepoznáme kvalitu alebo nám nevyhovuje rýchlosť dodania. A preto určite každá čitateľka Bordu ocení ďalší tip spomedzi skvelých slovenských stránok my77.sk.

O čo vlastne ide?  Táto stránka ponúka nádherné oblečenie pre dámy. Už na prvý pohľad vás očarí jednoduchý dizajn stránky, ktorý je vkusný a zároveň veľmi prehľadný. Na okraji je jasné a výstižné menu, ktoré vám pomôže pri navigácií podľa toho, čo konkrétne hľadáte.

My77.sk ponúka širokú škálu dámskeho oblečenia. Všetky kúsky sú jedinečné a predkladajú tak možnosť výberu aj tým náročnejším shopaholičkám. Každý týždeň prichádza na svet nová kolekcia extravagantného a sexy šatstva, ktoré vám bude závidieť každá kolegyňa 🙂 Navyše, všetko sú to dámske šaty limitovanej edície, takže sa vám nestane neželané faux pas, aby ste sa objavili v rovnakom outfite s vašou konkurentkou.

1

Okrem povinnej výbavy každého ženského šatníka, ako sú napríklad legíny či rifle, stránka my77.sk ponúka originálne šaty so svojráznym vzhľadom, nápadité pulóvre či bundičky aj pre chladnejšie dni, no a zas do počasia zaliateho slnkom si pre vás pripravili širokú škálu sukní a šatočiek, ktoré obohatia bežnú garderóbu svojimi zaujímavými strihmi.

Každú nákupnú maniačku aj priemernú žienku určite oslovia neobyčajné doplnky, ako napríklad zimná výbavička v podobe čiapok a rukavíc za pozoruhodné ceny. Aj keď by sa vám mohlo zdať, že celková cena sa za niekoľko kúskov tovaru vyšplhá vyššie, ako by ste očakávali, vedzte, že tím my77.sk pre vás pripravuje neustále zľavy a výhodné bonusy pri nákupoch.

3

Ak by ste ale ešte stále váhali, na webovej stránke nájdete aj tipy a rady ako nakupovať. A nielen to – natrafíte tu aj na šikovné nápady, ako kombinovať jednotlivé kúsky oblečenia a čo sa pre váš typ postavy hodí.

Skúsenejšie kupujúce určite ocenia aj to, že zo strany predajcu prichádza na rad férové jednanie. Nesmieme zabudnúť pozdvihnúť aj bezplatné poštovné či bezproblémovú výmenu tovaru v prípade nespokojnosti zákazníka. Ak aj napriek všetkým týmto kladom naďalej máte pochybnosti, na stránke nájdete kontaktný formulár, kde sa bez akýchkoľvek problémov môžete poradiť s personálom.

4

Takisto obchod my77.sk funguje aj na Facebooku a zastihnúť ich môžete aj v sídle spoločnosti v Košiciach. Presnú adresu a ďalšie podrobnosti nájdete na už spomínanej stránke www.my77.sk.

my77


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok