SmartWatch od HP a Michaela Bastiana sú štýlové a funkčné


Keď dali dokopy hlavy ľudia z HP a modný návrhár Michael Bastian ,tak vznikli z toho štýlové a funkčné SmartWatch známe ako MB Chronowing. Na rozdiel od ostatných SmartWatch nemajú dotykový displej, ale poskytujú nové technológie v klasickom štýle.

gizmag.com

Neočakávajte od nich žiadne sťahovanie aplikácii,ako bežecký asistent alebo rátač krokov a pod.. Tieto hodinky majú len to najnutnejšie, ako e-mail,textové správy alebo kalendár. Tiež zobrazujú počasie a športové výsledky. Môžete s nimi tiež ovládať hudobný prehrávač na prepojenom zariadení.

gizmag.com

Využívajú technológiu Bluetooth na prepojenie s iPhone-om(4S a vyššie) a s Androidmi(4.3 a vyššie). Je vodeodolný do hĺbky 50m. Má trvalý ciferník, takže vždy plní svoju najzákladnejšiu úlohu,ukazovanie času.

gizmag.com

Na rozdiel od ostatných dotykových hodiniek, ktoré vydržia zhruba deň nabité, tak tieto SmartWatch vydržia bez nabitia 7 dní.

gizmag.com

Hodinky majú konštrukciu z nerezovej ocele a budú dodávané s náramkami z hnedej kože, olivovo zeleného nylonu a čiernej kože. Limitovaná verzia MB Chronowing bude tiež k dispozícii s náramkom z krokodílej kože.

Pre záujemcov budú k dispozícii už od 7.novembra s cenovkou 350 USD. Limitovaná verzia s náramkom z krokodílej kože a displejom potiahnutým zafírovým sklom bude v počte len 300 kusov a budú stáť 650 USD s kartou pravosti ručne podpísanou Michaelom Bastianom.

Via:gizmag.com


Ivo Kokinda

Autor: Ivo Kokinda

Zdielať tento príspevok