Špeciálne autobusy na Bažant Pohodu


Aj tento rok vypravia organizátori multikultúrneho festivalu Bažant Pohoda pre svojich návštevníkov špeciálne spiatočné autobusy, ktoré ich pohodlne dovezú na trenčianske letisko z piatich slovenských a troch českých miest, a po skončení festivalu zase domov. Túto službu určite využijú všetci účastníci festivalu, ktorí nemajú autá, prípadne nimi nechcú ísť.

Partnerom autobusovej dopravy sa tento krát stala spoločnosť CK Satur. Za spiatočný lístok z Banskej Bystrice, Brna, Galanty, Nitry, Nových Zámkov, Ostravy a Zvolena zaplatia návštevníci festivalu 9,90 eura, z Prahy do Trenčína a späť  25 eur. Normálnymi vlakmi by to vyšlo omnoho viac.

592831-busyspecialne

„Okrem výbornej ceny má špeciálna doprava ďalšie výhody. Najväčšou je to, že autobusy dovezú návštevníkov priamo na trenčianske letisko a po festivale priamo spred hlavného pódia rovno domov. Nemusia sa starať o to, ako sa dostať na letisko alebo kedy chodí kyvadlovka. Navyše môžu už počas cesty zažívať festivalovú atmosféru v spoločnosti ľudí, ktorí sa rovnako tešia na Bažant Pohodu,“ hovorí za organizátorov Ľubica Ščambová a dodáva: „Odhliadnuc od všetkého ide o ekologicky prospešné riešenie.“

kiršner

Jana Kirschner z pripravovaného tretieho TV spotu.

Autobusy dovezú vo štvrtok, 10. júla, cestujúcich priamo k bránam festivalového areálu a po skončení festivalu, v nedeľu 13. júla, budú autobusy pristavené rovno pred hlavným Bažant stageom. Počet autobusov je limitovaný, vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal.

Pre návštevníkov z Bratislavy a východu Slovenska pripravujú organizátori špeciálne festivalové vlaky, informácie poskytnú čoskoro.

 

Špeciálne autobusy:

BANSKÁ BYSTRICA (ul. 29. augusta, parkovisko pred žel. stanicou – vedľa autobusového nástupišťa) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 11:30 hod.

GALANTA (autobusová/železničná stanica) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 13:00 hod.

NITRA (parkovisko medzi autobusovou a železničnou stanicou – Staničná ul.) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 13:00 hod.

NOVÉ ZÁMKY (železničná stanica) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 12:00 hod.

ZVOLEN (ul. T. G. Masaryka, parkovisko pred žel. stanicou) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 12:00 hod.

BRNO (Bauerova ul. pri autobusovej zastávke – vchod č. 6 na výstavisko) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 12:00 hod.

OSTRAVA (Kultúrny dom Vítkovice, parkovisko na ul. 28 října) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 11:30 hod.

PRAHA (Wilsonova ul., parkovisko pred autobusovou stanicou Florenc) > letisko TRENČÍN štvrtok 10. 7. 2014 o 9:00 hod.

 

Festival Bažant Pohoda sa tento rok uskutoční 10. až 12. júla na trenčianskom letisku. Vstupenky za 89 eur sú stále k dispozícii na stránke organizátora shop.pohodafestival.sk, u autorizovaných predajcov a v sieti Ticketportal, predávajú sa aj lístky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S, lístky na parkovanie osobných automobilov aj karavanov.

pohodafestival.sk

facebook.com/pohoda.festival

 

 

 


Autor: Kristof Budke

Zdielať tento príspevok