Špeciálny Balkan Bashavel – MALALATA pokrstí album Circus Problem


Divoká žúrka pod taktovkou DJského dua MALALATA sa v sobotu 29. novembra vracia do Bratislavy. Celonočné balkánske šantenie sa tradične odohrá vo Véčku pod záštitou Capo di Tutti Party. Tancovať sa opäť bude v klube aj pred ním. No niečím toto vydanie predsa len špeciálne bude – prebehne na ňom krst nového albumu kapely Circus Problem.

Balkánske rytmy, cigánska muzika, žhavá cumbia a hravé reggae na jednom mieste v jeden večer. To je Balkan Bashavel z produkcie MALALATA – obľúbeného DJského dua, ktoré pôsobí na scéne už 8 rokov. Revírom jeho vychytených akcií je predovšetkým stredná Európa, no predstavilo sa už aj za veľkou mlákou a taktiež na

jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Mahala Rai Banda, Fanfare Ciocarlia či N.O.H.A. Hosťom MALALATA na novembrovom Balkan Bashaveli bude obľúbený bratislavský soundsystem Brigada Rakija v zložení Lenin Krevic a Dr. Tesla. Živý koncert odohrá česká kapela Circus Problem, ktorá v daný večer pokrstí svoj nový album. V rámci tanečného workshopu sa s vami bude po parkete naháňat Fero Morong z Tanečného domu. Nebudú chýbať ani balkánske špeciality od Chilli-Milla a fotokútik s možnosťou okamžitého vytlačenia fotiek.

V-klub

Nám. SNP 12, Bratislava

29. 11. 2014 | 20:00

FB udalosť

Predpredaj


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok