Tajomstvo pod oblečením


Možno máte kilo naviac, možno máte strie a celulitídu, avšak to vôbec nemení na to, že nemusíte nosiť podprsenky pre staré babky a bombarďáky. Nosíte ich a hanbíte sa za to? Vymeňte ich za pohodlné prádlo, v ktorom sa budete cítiť príjemne a nebudete sa cítiť odpudivo, keď sa vyzlečiete pred svojim partnerom. Kúpte si nové spodné prádlo a to staré zahoďte do koša. Veď doma musíte byť najviac príťažlivá. Ak predsa len máte slabosť na tento druh spodného prádla, môžete. Maximálne do práce môžete. Vášmu šéfovi môže byť jedno, či máte pod vrstvou oblečenia rozťahanú a zapranú podprsenku.

Prinajhoršom postupne vyhadzujte všetku starú bielizeň a vyberte sa na nákupy novej. Uvidíte, aké to bude prekvapene pre vášho muža. Uvidieť vás v novej vyvoňanej spodnej bielizni. Lahôdka!

 

Chodenie v spodnom prádle

 

Viete o tom ako si väčšina mužov predstavuje ideálny popoludnie doma? Boli by ste prekvapení s akými názormi sme sa stretli. Niektorí muži by boli najradšej keby ich ženy behali v domácnosti len v podprsenke. Čo na to hovoríte ženy? Zvláštne nie? Nemyslia vari na to, žeby vám bola zima? Verte že nie, pokiaľ ide o to, aby vás videli polonahú. Dostáva ich to do bodu varu a v tom momente by vás najradšej zjedli. Ale čo večera a na stole?

Ženy, skúste si vybrať so svojho bielizníka podprsenku na každú príležitosť. Či už budete doma pri manželovi, alebo v práci, nájdite si na stránke sexy-pradlo.sk takú, ktorá bude prinášať pohodlie vašim prsiam. Pohodlie však musíte priniesť aj vášmu zadočku.

 

Plášť na zadoček

 

Aj váš zadoček musí byť niečím chránený. Obyčajne ho chránime sexy nohavičkami, aby sme sa cítili pohodlne. Niekedy je ťažké si vybrať tie správne nohavičky. Väčšinou tie, ktoré sa vám páčia sú pre mladé dievčatá pod 18 rokov. Bohužiaľ. Skúste si však vybrať so širokého sortimentu nohavičiek od sexy-pradlo.sk.

postel kralovska


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok