Umenie je v kurze


 

Umenie, dizajn, grafika a jedinečnosť sú dnes hype. Na slovenskom internete sa objavil štýlový Dyes.sk s ponukou jedinečných krytov na iPhony a iPady.

 

Kvalitné slovenské kryty s pestrými farbami

Dyes. predáva umelecké diela slovenských a českých autorov na svojich plastových obaloch a polepoch. Prináša tak umenie do každodenného života pre úplne každého. HD tlač zase zabezpečí, aby všetky dizajny poriadne vynikli.

 
Jadrom projektu je umelecká komunita- Dyes.Family

Fotografi, grafickí dizajnéri, maliari… skrátka umelci sú základom celého projektu. Umeleckou zložkou sa Dyes. odlišuje od veľkého počtu tuctových eshopov zameraných na predaj doplnkov na telefóny a tablety. Zmluvným umelcom ponúka “províznu prácu”, majú teda časť peňazí z každej uskutočnenej objednávky, kde si zákazník kúpil model s ich motívom.

 

Drevo je za rohom

Chalani z Dyes. už dávnejšie na instagrame oznámili príchod premiového produktu Dyes.Wood pre iPhone 5 a 6, ktorý by mal byť vlajkovou loďou tohoto štýlového e-shopu. Zatiaľ produkt testujú a vychytávajú posledné nedokonalosti. Predaj sa očakáva ešte pred začiatkom leta 2015.

Jedná sa o vysokokvalitný dvojdielny celotelový drevený obal, jednoducho drevené púzdro, ktoré zabezpečí ochranu a hlavne štýl každému iPhonu. Všetky drevené puzdra sú vyrábané a ručne obrábané na Slovensku. Materiálom je, okrem budúcich exotických modelov, rýdzo slovenské drevo. Na začiatok bude v predaji biely javor, následne sa pridajú aj ďalšie dreviny.

Start-up Dyes. budeme ďalej sledovať a prinesieme všetky novinky :)

11012030_817257931696036_5296186722137583350_n[1]

_MG_2990x


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok