Victoria Secret 2014 fashion show tajomstvá odhalené !


 

2.12.2014  Londýn.

Už len necelý mesiac a je to tu ! Udalosť roka vo svete spodného prádla sa blíži neuveriteľnou rýchlosťou a my vám ponúkame všetky zaujímavosti o tomto svetovom fenoméne.

1. Miesto konania:
Historicky prvý krát sa bude módna prehliadka konať v Londýne a nie v Amerike ako to bolo doteraz. (s výnimkou Francúzska v roku 2000)

2. Hudobní účinkujúci
Ich zoznam síce poznáme  len necelé dva dni ,no už zvládol vyvolať obrovskú vlnu reakcií. Hovoríme o 3 nováčikoch a Taylor Swift,ktorá hosťovala vo VS fashion show už minulý rok. Práve dôvod jej účinkovania dva roky po sebe tvorí otáznik v hlavách mnohých zvedavcov. Zoznam dopĺňajú : Ed Sheeran, Ariana Grande a Hozier. 

https://www.youtube.com/watch?v=xdXy7zZc3g4

3. „Fantasy bra“

Každý rok od r.2001 je vybratá jedna z pomedzi všetkých,ktorá má právo obliecť si jedinečný kúsok spodného prádla navrhnutý v spolupráci so špičkovými šperkármi. (akoby nosenie bežných modelov nebolo dosť výnimočné) Tento rok však nejde  o jednu modelku ale hneď o dve. Adriana Lima,ktorá si ju oblečie už tretí krát za svoju nekrátku kariéru sa prejde po móle spolu so svojou nemenej slávnou kolegyňou Alessandrou Ambrosio. Každá z týchto skvostov stojí 2 milióny dolárov a ani zďaleka nieje najdrahšou „fantasy bra“ v histórii VS. (najdrahšia bola 15 miliónová podprsenka z roku 2000)

dfsfs

4. Cena
Lístky na celovečernú maškarádu začínajú na cene £9,995 a šplhajú sa až do výšky £11,995,ktorá vám však zaručí vstup na party s najkrajšími ženami sveta. Pre tých menej zabezpečených spolunadšencov to celé bude vysielané  9.12.2014 na CBS.

Pre predstavu toho čo nás čaká,ponúkam zábery z Close up kampane 2014:

close up 2

 

 

close up 4

 

 

close up 5

 

 

close up

 

 

close up3

 

 

Tak čo, tešíte sa?

 


Autor: Stark

Zdielať tento príspevok