5 kreatívnych vylepšovákov v domácnosti


Kto z nás ešte neprišiel aspoň raz do stavu, kedy ho jeho izba či celý byt začali trochu nudiť. Človek podvedome stále hľadá aspoň trochu zmeny, lebo jednotvárnosť je nudná. V tomto článku vám Bord prináša 5 maličkostí, ktoré vám vo vašej domácnosti pomôžu a trochu ju oživia. Veď aj na detailoch záleží!

1. Staré kľučky ako vešiaky1

Možno ste ich nedávno menili, lebo sa vám prestali páčiť. Alebo ste natrafili na ne kdesi v starožitníctve, a padli vám do oka. Či skôr ste ich našli vo výpredaji? Je to úplne jedno, pretože kľučky odteraz neslúžia len na otváranie dverí. Pokojne ich môžete využiť aj takto – ako vešiaky na uteráky v kúpeľni, alebo v predsieni ako držiaky na kabáty.

2. Starý držiak na hygienické potreby 2

Ak máte prebytočný držiak z kúpeľne, môžete ho teraz na novo využiť ako skvelý regál na vaše náramky a inú bižutériu. Praktické, prehľadné, rýchle a lacné – stačí si vybrať vhodné miesto na vašu novú výstavku 🙂

3. Zásuvka ako nová polica3

Ak vás omrzel starý nočný stolík, alebo ste na pôjde našli vintage babkin kredenec, a nemáte preň praktické využitie, skúste si jednotlivé zásuvky navŕtať do steny. Vznikne vám tam hŕba úložného priestoru, ktorý môžete využiť na všeličo možné! Dámy poteší ďalšie miesto pre bižutériu a kozmetiky, páni si takto nájdu priestor zas pre čosi iné. Neváhajte a prejavte svoju fantáziu aj v dizajne – môžete tieto zásuvky pomaľovať rôznymi farbami na drevo či vyskúšať rozličné tapety.

4. Nepriehľadné police5

Máte doma hlboké poličky, kde si veci ukladáte do dvoch radov, a tak na zadný nevidíte? Práve pre vás máme malý vylepšovák – stačí si namontovať o čosi vyššiu poličku dozadu, tak, ako to môžete vidieť aj na obrázku. Otvorte dvere prehľadnosti vo vašich veciach a hľadanie obľúbeného filmu bude razom jednoduchšie.

5. Kam s doskou na žehlenie?

4

Tento problém majú obzvlášť panie domáce v menších bytoch a študentky na privátoch. Žehliaca doska je veľká, no pomocou dvoch vešiačikov sa dá veľmi ľahko upevniť na stenu. Hravo ju schováte za dvere a vytiahnete len vtedy, keď budete potrebovať.

Veríme, že dnešné tipy vo vás vzbudili pocity domáceho kutila a niektoré z našich rád vyskúšate. Ak prídete s niečím novým, určite nám napíšte! Veľmi radi sa necháme inšpirovať aj my.

Via: diply.com


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok