Aj váš partner môže byť trendy. Čo mu kúpiť na narodeniny alebo meniny?


Narodeniny a meniny sú sviatky, na ktoré sa nesmierne tešíme. Aj muži sa nevedia dočkať, čo im ich partnerky pripravia. Síce to nedávajú najavo, ale na tento okamih myslia už minimálne pár dní vopred.

 

Ak má váš partner v blízkej dobe nejaký sviatok, potešte ho originálnym darčekom, ktorý mu vyčarí úsmev na tvári. Neviete, čo kúpiť? My vám v tom poradíme.

 

Nová peňaženka

 

Nekvalitné lacné peňaženky zo syntetiky striedajú moderné kožené pánske peňaženky na šírku alebo výšku. Ak má váš partner starú a navyše nemodernú peňaženku, kúpte mu novú. Nech už mu vyberiete ktorýkoľvek typ modernej pánskej peňaženky, vyberajte vždy koženú, ktorá už pri ovoňaní vonia po koži. Kvalitné kožené pánske peňaženky budú vášho partnera sprevádzať po celý život. Koža sa časom síce opotrebováva, ošúchava, ale v tom je jej čaro. Hlavne sa netrhá ako peňaženky zo syntetiky.

 

Odporúčame vám vyberať takú pánsku peňaženku, ktorá má dostatok miesta na karty a na mince.

penazenka

Pánska taška? A prečo nie!

 

Nielen ženy potrebujú úložný priestor, vždy keď niekam idú, ale aj muži potrebujú mať miesto na peňaženku, mobil, diár, zápisník, kľúče a iné osobné veci.

Skúste zainvestovať do lepšej pánskej tašky cez plece. Odporúčame v neutrálnych farbách – čiernej, sivej, hnedej. Keď chcete farebnú, tak jedine modrú, tmavomodrú. Muži celkovo nemajú radi farebné doplnky a ako veľmi dobre viete, aj pánska taška patrí medzi doplnky.

 

Pánske krátke tričká a mikiny

 

Takýmto darčekom nikdy nič nepokazíte. Muži najradšej nosia práve pohodlné oblečenie, čiže pánske tričká a mikiny, ktoré si oblečú k svojim obľúbeným džínsom. Odporúčame si skontrolovať veľkosť tričiek a mikín ešte skôr, ako nové oblečenie pre partnera kúpite. Všímajte si aj strihy – slim fit a straight strih nohavíc ukáže na partnerovi inak. Sama musíte vedieť, či váš partner preferuje obtiahnutejšie veci, alebo najradšej nosí rovné strihy.

Ak váš partner pracuje v kancelárii a veľa času trávi sedením na mohutnejších kancelárskych stoličkách, odporúčame skôr voľnejšie strihy nohavíc.

 

Nekupujte partnerovi, to čo nepotrebuje, ale investujte do toho, čo určite využije aj v budúcnosti. Nové peňaženky, tašky, nadčasové tričká a mikiny nevyjdu z módy.


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok