Aká matka, taká Katka


BK

Bobbi Kristinu, dcéru slávnej speváčky Whitney Houston, našli v sobotu (31.1.2015) bez známok života vo vani plnej vody. Stalo sa to iba pár dní pred tretím výročím smrti jej matky.

BK1

Ležiac tvárou dole ju našiel jej incestný manžel* a jeho kamarát. Ihneď jej začal dávať masáž srdca a dýchanie z úst do úst, keďže nejavila žiadne známky života. (*Bobbi Kristina a Nick Gordon sú viac-menej nevlastní súrodenci – Whitney ho vychovala ako vlastného syna)

Včera ráno sa objavili prvé správy, že Bobbi dýcha iba pomocou prístroja a leží v kóme. Neskôr sa hovorcovia vyjadrili, že Bobbi Kristina je v stabilizovanom stave a rodina žiada o súkromie v tomto ťažkom období.
Dnes rodinný zdroj prezradil, že jej otec a brat manžel boli upozornení, aby sa pripravili na to najhoršie a čím dlhšie pretrvá v kóme, tým je nepravdepodobnejšie jej prebudenie.

Polícia ešte stále nevie, čo bolo príčinou. No jej bratranec sa už stihol aj vyjadriť: “Stále nevieme čo sa stalo. Ale Krissi neužíva drogy. Nepije, neužíva drogy a dokonca začala aj menej fajčiť.”
Médiá si závislosť od drog zobrali ako prvú možnosť, avšak polícia potvrdila, že v celom byte sa nenašli žiadne drogy ani alkohol.
No neviem, obhliadnuc od blížiaceho sa výročia smrti matky, aj ja by som dostala chuť šňupnúť si niečo poriadne. Alebo dostala srdcový záchvat vo vani, lebo sa náhodou nenalíčená uvidela v zrkadle? Ktovie, hoci je jasné, že dvadsaťjeden ročný človek len tak zhodou-náhod neprestane dýchať.

BK2

Autor: Zuzana Nikorovičová

Via: mirror | dailymail


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok