Ako kombinovať letnú dámsku obuv s letným oblečením?


Onedlho sa nám začne prvý letný mesiac a určite sa už neviete dočkať, kedy budete môcť vytiahnuť letné oblečenie a nosiť ho každý deň. Aj keď máj bol v prvej polovici až podpriemerne studený, ostáva len očakávať, ako sa počasie bude vyvíjať v druhej polovici mája, resp. na prelome mája a júna.

 

Letné horúčavy jednoznačne prídu. Ak ale neviete, ako kombinovať letnú obuv s letným oblečením, ponúkneme vám pár zaujímavých kombinácií.

 

Dámske sandále

 

Moderné dámske sandále skombinujete naozaj s čímkoľvek. Môžete ich nosiť ku krátkym kraťasom s vysokým pásom a s mašľou a ku krátkemu topu, ale môžete ich nosiť aj k dlhým letným šatám. Pri výbere nových dámskych sandál sa sústreďte predovšetkým na kvalitu zapínania, na hrúbku a kvalitu podrážky. Ak chcete kvalitné dámske sandále, ktoré vám vydržia viac sezón bez toho, aby sa znehodnotili a začali trhať, práve toto by malo rozhodovať pri výbere.

 

Čo sa týka farebného prevedenia, odporúčame klasické farby – hnedú, béžovú, čiernu, sivú. Nižším dámam odporúčame kupovať sandále na platforme. Tie vyššie a tie, čo majú rady pohodlie, odporúčame na nízkej rovnej podrážke.

 

Ideálna kombinácia je táto: hnedé sandále, kvetované dlhé letné šaty z príjemného materiálu, slamený klobúk, látková taška (poprípade slamený košík).

 

Dámske tenisky

 

Dámske sandále sú vzdušná obuv, avšak pri dlhodobejšom chodení oceníte skôr pevnejšiu obuv. Odporúčame vám preto kúpiť si pohodlné dámske tenisky na platforme z príjemnej ekokože alebo klasické látkové tenisky. Dámske tenisky sa už dávno nenosia k športovému oblečeniu.

Mať doma pohodlné dámske tenisky, tak by ste ich mali nosiť každý deň.

Odporúčame ich kombinovať so štýlovými kulotkami, mini a midi sukňou, s krátkymi áčkovými šatami, ale aj k slim fit džínsom.

 

Skúste tieto kombinácie a uvidíte, že aj z mála dokážete vytvoriť zaujímavé kombinácie oblečenia a obuvi.

 

damske sandale


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok