Akú obuv nosiť práve počas jesene?


Chýba vám vo vašom botníku kvalitná dámska jesenná obuv a hľadáte, čo by sa vám hodilo k vášmu oblečeniu? Inšpirujte sa našimi radami a uvidíte, že vám z ponuky dámskej obuvi pomôžeme vybrať tú najkvalitnejšiu.

 

Dámske poltopánky

 

Dámske poltopánky v neutrálnej, alebo vo výraznej farbe sú typickou jarnou a jesennou obuvou. Ak často nosievate sukne, práve táto obuv je najvhodnejšia k sukniam, šatám, ale aj ku kulotkám a cigaretovým nohaviciam.

Odporúčame vám kúpu neutrálnych dámskych poltopánok s minimom vzorov. Uprednostňujte tie, ktoré sú vyrobené z kvalitného trváceho eko-semišu. Farebné dámske poltopánky obúvajte výhradne len k minimalistickému outfitu.

 

Členkové čižmy

 

Túto obuv stvorenú na jeseň musíte mať aj vy. Ženy nižšej postavy ocenia to, že ich členkové čižmy na podpätku zdvihnú. Zároveň im umožňujú aj počas chladnejších dní ukázať nohy.

Členkové čižmy stačí skombinovať so SLIM džínami, legínsami, alebo plissovanou sukňou a outfit máte kompletný.

Pri výbere nových členkových čižiem si všímajte predovšetkým hrúbku platformy a výšku podpätku. Pre pohodlné nosenie odporúčame členkové čižmy s nižším opätkom.

 

Chelsea čižmy

 

Čižmy, ktoré nemajú žiadne zapínanie, len ich jednoducho našuchnete a môžete ísť. Na daždivejšie dni, kedy máte strach, že si namočíte chodidlá, oceníte kvalitné Chelsea čižmy.

Odporúčame kúpu koňakových Chelsea čižiem. Sú jednoducho fantastické a zamilujete si ich.

K tejto obuvi odporúčame obliekať potrhané džínsy a pohodlné bavlnené tričko vyrobené pomocou dobrých lisov na potlač textilu.

 

Kúpte si nové čierne poltopánky, hnedé členkové čižmy a koňakové Chelsea čižmy a nebudete mať problém s obuvou. Práve tieto topánky budú obľúbené v tomto období, kedy ešte nezačala zima, ale letnú obuv už nosiť nemôžete.

 

topanky


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok