Auto u kozmetičky


Vtipné, nie? Veď aj auto má právo navštíviť kozmetický salón! Nesmejte sa! Aj vaše auto by sa rado upravilo, ale bohužiaľ vám nemôže zobrať peňaženku a vybrať sa samo. Alebo žeby je vaše auto druhý Kitt z Knight Rider? Hlúposť, vaše auto nie je žiadna celebrita! Ale starať by ste sa mali oň poriadne. Posvieťme si na to, čo by si žiadalo vaše auto vymeniť. Táto kozmetická úprava nebude až tak drahá, neobávajte sa.

 

Rohožka v interiéri

 

Keď tak nakuknete do vášho autíčka, na čo prvé vám padne oko? Volant? Nie, ste blízko. To pod ním, to pod sedačkou! Tá stará gumená rohožka, ktorá už potrebuje vymeniť. Auto vám to stále hovorilo, ale vy ste ho nepočúvali. Chcete niečo lacné? Niečo menej náročné na čistenie? Skúste lacné autorohože od sglcars.sk. Tam majú tie najkvalitnejšie pre všetky autá, tak neotáľajte a choďte si vybrať. Na čo budete ešte čakať? Na to, kým vám stará deravá rohožka bude prepúšťať čoraz viac špiny? Jedine, ak by ste chceli šoférovať bosý, vtedy by ste mohli mať tú starú rohožku. Ale to predsa nechcete! Prvý dôvod na návštevu kozmetičky! Aký je druhý?

 

Batéria života

 

Ak chcete aby sa vaše auto naštartovalo, musíte mať silnú autobatériu. Kde takú zohnať, nestačí mi tá moja? Nie, nestačí vám. Vy musíte mať tú najsilnejšiu! Takú nájdete jedine na sglcars.sk. Jednoducho si autobatériu objednajte cez internet. Nemusíte sa nikde trepať. Kozmetiku si spravíte aj doma!

Stále ešte chcete navštíviť kozmetiku? Nestačilo vám?

 

Malé diely

 

Ak chcete vaše auto obohatiť o nové kúsky, vyberte si z ponuky autodielov zo stránky sglcars.sk. Nájdete tam azda všetko, čo vášmu tátošovi chýba. Všetko na jednom mieste. Uľahčí vám to behanie, tak prečo máte chuť hľadať niekde inde? Veď nevidíte aké je vaše auto žhavé po autodieloch? Splňte mu to a vyberte mu niečo. Zaručene sa za vami bude každý obzerať!

rozlozene auto


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok