Avengeri v novom šate


Určite Vás nemohol minúť ošiaľ okolo nedávno odpriemerovaného komixového filmu Avengers 2 – Vek Ultrona, ktorý je práve v kinách. Pochádza z dielne Marvel, tak ako aj jeho predchodca, prvá časť. Ak ste ju ešte stále nevideli, hor sa do kín! A ak náhodou nemáte na svojom watchliste ani jednotku, okamžite ju tam zaraďte.

Len pre úplnosť vašej kinematografickej vedomosti – Avengers je americký film od spoločnosti Marvel (distribuovaný cez Walt Disney), založený na komixe  The Avengers. Vo filme hrali hlavnú úlohu superhrdinovia Captain America (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Iron Man (Robert Downey Jr.), Hulk (Mark Ruffalo), Hawkeye (Jeremy Renner), Black Widow (Scarlett Johansson), ktorí bojujú proti Lokimu (Tom Hiddleston), Thorovmu bratovu a zároveň tak trochu bohovi zla. Ten prišiel ovládnuť ľudstvo.

Teraz sa však šikovní grafici podujali na zmenu vizáže týchto akčných superhrdinov – našli im dvojice v podobe opačného pohlavia spomedzi obľúbených hollywoodskych hercov. Čo myslíte, páči sa vám viac Thor v podaní Chrisa alebo Jennifer?

avengers

Via: 9gag.com


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok