Balkan Bashavel s MALALATA – návrat divokej party po letnej pauze


Divoká žúrka pod taktovkou DJského dua MALALATA a jeho hostí sa vracia do Bratislavy. Celonočné šantenie v klube aj pred ním, roztodivné tanečné kreácie a nespútaná energia. Balkánske rytmy, cigánska muzika, žhavá cumbia a hravé reggae na jednom mieste v jeden večer. To všetko je Balkan Bashavel. Už v piatok 24. októbra vo Véčku.

 

DJs z MALALATA spolu hrávajú už takmer 8 rokov. Revírom ich vychytených akcií je predovšetkým stredná Európa, no predstavili sa už aj za veľkou mlákou v USA a Mexiku a taktiež na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Mahala Rai Banda, Shantel, Fanfare Ciocarlia či N.O.H.A. Pri vystúpení neostávajú publiku nič dlžní a idú doň so 100% nasadením.

 

MALALATA rozbalí balkánsky cirkus vo V-klube ako špeciálnu pop-up party pod záštitou Capo di Tutti. Ako hosť je pozvaný talentovaný domáci DJ Dr. Tesla a nová krv na českej Balkan beats scéně DJ Le Petit Nicolas. Živý koncert si strihne český band The Love Songs Orchestra, ktorý prináša osobité podanie balkánskej muziky, najmä melódií z filmov Emira Kusturicu.

 

Odhoďte ostych a vstúpte v sobotu do čarovného sveta Balkan Bashavelu. Nechajte si narásť fúzik, zaveste na seba kilečko mačacieho zlata alebo si zadovážte zlatý zub. Všetko sa bude perfektne vynímať na fotkách. A keď vám při tanečnom hýrení vyhladne, budú po ruke home-made chuťovky.

BB BA

V-klub

Nám. SNP 12, Bratislava

24. 10. 2014 | 20:00

FB udalosť

Predpredaj


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok