Brnenský Bashavel opäť nesklamal


Po mesiaci sa v brnenskom Kabinete múz opäť bashavelilo. DJské duo MALALATA spolu s čerstvo obnovenou kapelou The Love Songs Orchestra a DJ Leninom Krevicom v utorok 15. apríla roztancovali všetkých prítomných v klube na akcii s názvom Balkan Bashavel.

Už po niekoľký krát zavítala do moravskej metropole obľúbená skupina Malalata. Duo v zložení Jakub Kmošena a Roman Lalík opäť rozhýbala návštevníkov v rytme temperamentého Balkánu. DJovia v pásikavých tričkách rozpumpovali dav svojou živelnou cigánskou muzikou, kolumbijskou cumbiou a parížskym electro-swingom. Malalata prežívala hudbu spolu s návštevníkmi a prestávky trávili na bare či rozprávaním sa so svojimi fanúšikmi.

Spoločne s Malalatou vystúpila aj šesťčlenná staronová kapela The Love Songs Orchestra z Čiech. Návštevníkov si podmanila svojou skvelou hudbou na hudobných nástrojoch a taktiež aj svojim hraním na zemi, kedy si všetci posadali na parket a spolu s kapelou si užívali ich muziku.

Posledným hosťom večera bol skúsený bratislavský DJ Lenin Krevic, ktorý sa počas vystúpenia Malalaty posilnil čajíkom a potom svojou hudbou priviedol do varu celý Kabinet.

1488712_10150366296534970_1913155906_n

Nasledujúcou zastávkou je Bratislava, kde sa rovnaké zloženie prestaví 26. apríla vo V-klube.


Autor: Michal Kupper

Zdielať tento príspevok