Bussiness s e-shopom


V nedávnom článku vám Bord ponúkol tipy na to, ako zlepšiť vaše podnikanie v oblasti služieb. Dnes sa spoločne pozrieme napríklad aj na to, ako podnikať z domu a ako oživiť či spropagovať vaše podnikanie, ktoré funguje on-line.

pc

Ako začať

Ak máte chuť založiť si podnikanie na internete, okrem právneho zabezpečenia (vás aj vašich budúcich klientov) myslite na to, že o webovú stránku je potrebné sa patrične starať. Lákavý layout stránky, prehľadnosť, farebnosť. Všetko však stačí iba s mierou, a ak si neviete poradiť sami, verte tomu, že existuje mnoho špecialistov, ktorí sa venujú tvorbe eshopu na mieru. Preto, ak nie ste práve počítačový technik, nemajte obavy – aj vy môžete získať plus k úspechu. Takisto tu zohráva dôležitú úlohu dobrý vkus. Nezabudnite sa vcítiť do kože vašich zákazníkov. Pýtajte sa sami seba základné otázky: Nakupoval by som tu? Je to pre mňa výhodné? Vyznám sa na stránke? Je mi všetko jasné? Pamätajte preto aj na priestor pre otázky, diskusiu, kde vás môžu klienti ohodnotiť, poprípade sa niečo opýtať. A keďže nikomu sa nechce čítať dlhé odstavce malých písmeniek, nech sa vašim základným heslom stane: hlavne stručne a jasne.

Staré verzus nové

Ste v biznise už dlhší čas a máte chuť svoje podnikanie oživiť? Na správnu cestu by vás mohlo zlákať vykonanie menšej zmeny, a tak  sa aj zo staršieho a rozbehaného obchodu stane moderné a štýlové podnikanie s sro. Nezabudnite držať krok s vašimi zákazníkmi, sledujte dopyt a sami zistíte, čo bude vhodné upraviť či zmeniť úplne. Po určitom čase prídete na to, čo vášmu e-shopu chýba a čo je nazvyš. Dodajte mu šmrnc a razom sa všetko zmení k lepšiemu!

Technické zabezpečenie

Komfort vás aj vašich zákazníkov – dokonca aj tých budúcich – sa odvíja aj od toho, ako pohodlne sa im na internete nakupuje. Pokiaľ na stránke čosi nefunguje, dlho sa načítava alebo vypadáva, je snáď jasné, že je potrebné to nejako napraviť. Aby ste minimalizovali počet problémových udalostí, vyskúšajte napríklad počítač All in One Lenovo za skvelú cenu. Jednoznačne vám kvalitná technika uľahčí život a prácu. Pohodlnejšie sa budete cítiť nielen vy, ale aj vaši zákazníci. A dobré meno stránky patrí predsa tiež k pozitívnemu marketingu. Nenechajte sa preto zahanbiť a stavte na kvalitu a spoľahlivosť.

Veríme, že ste opäť získali nové tipy. Dúfame, že sme vás povzbudili k práci – každý je predsa strojcom svojho šťastia, preto sa snažte o čo najlepšie výsledky. Uvidíte, že s pozitívnym prístupom ide všetko jednoduchšie! 


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok