Čas na prerábku


 

Leto sa nám pomaly ale isto chýli ku koncu. Ostávajú nám však posledné septembrové dni. Ako ich využiť?

Študenti si možno už začínajú hľadať vhodné dekorácie na svoje internátne izby. Tie sú, u nás na Slovensku, často krát v stave nie príliš obývateľnom – na prvý pohľad. S trochou kreativity a inšpiráciou trebárs aj z internetu si za relatívne málo peňazí môžete užiť pomerne veľa muziky. Na internátnej izbe predsa trávime nemálo zo svojho života, preto je v záujme viacerých čo  najviac si tieto priestory zútulniť.

Vo viacerých izbách sa žiada viac nábytku – najmä pre dievčatá s množstvom oblečenia. Pre takéto prípady je ideálnym riešením zakúpiť si napríklad takzvaných nemých sluhov či jednoduché skrinky, ktoré ľahko poskladáte.

luxusne postele

 

Ak ste už však zo školských čias vyrástli, možno vás práve tento článok inšpiroval k tomu, aby ste si aj svoje domovy prerobili. Možno teraz je ten správny čas nielen poutierať prach zo starého nábytku, ale úplne ho zmeniť! Predstavte si, koľko možností váš byt ponúka, koľko rozličných kombinácii je v ňom ukrytých.

Je čas na výmenu obývacej izby? Chceli by ste nový gauč? Ponuka na mt-nabytok.sk vás určite zaujme. Široká škála nábytku, ktorý váš dom premení na útulný domov.

luxusny nabytok

 

Takisto neprehliadnite aj ponuku luxusných postelí, ktoré vám zaručene skvalitnia váš spánok. V dnešnej uponáhľanej dobe ho predsa nemáme nikdy nadostač. Doprajte si pohodlie či už počas noci, alebo dlhých zimných večerov s knihou v teplej posteli. Zima sa predsa blíži, tak to aby sme sa pomaly začali pripravovať, no nie? 🙂

kvalitny nabytok

 

Ak nepatríte ani do jednej z vyššie uvedených skupín, tak pravdepodobne na svoj príchod na univerzitu a „intrákovské časy“ ešte len čakáte. To ale neznamená, že si nemôžete redekorovať svoju izbu doma. Nová farba stien, nálepky na stenu či nový nábytok, populárne washi pásky – s ktorými sa dá ozdobiť snáď každá vec v dome! 🙂 Zútulnite svoju posteľ novými dekoračnými vankúšmi, pridajte viac svetla, vymeňte závesy. Závisí len na vašom vkuse, čo si vyberiete.

Každopádne, do konca leta nám ešte štipka času zostáva, preto sa pokojne nechajte inšpirovať. Na mnohých stránkach ako tumblr.com či pinterest.com nájdete zaujímavé tipy, ako si práve ten svoj kútik skrášliť podľa svojich predstáv, aby vám čo najviac vyhovoval. O to predsa ide!


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok