Čo je nové na trhu?


Nie je žiadnou novinkou, že dnešný obchodný trh je plný rozličných drobností, ktoré Vám uľahčia život . Tieto „zlepšováky“ , ktoré  sú častokrát vhodnými darčekmi pre Vašich blízkych, preferujú najmä internetové obchody, kde si skutočne môžete vybrať z kadečoho.  Začína sa to žmýchačmi citróna a končí… nuž, to je dobrá otázka. Kde sa to končí? Poďte sa s nami pozrieť, koľko prekvapujúcich drobností môžete svojim blízkym darovať. A verte, že sa nebudú stačiť diviť.

Vybrali sme pre Vás niekoľko najzaujímavejších až najkontroverznejších darčekov, ktoré sú momentálne u nás dostupné:

Bio toaletný papier

40 metrov toaletného papiera s komickou potlačou.

Ctrl, alt, delete – sada hrnčekov

Kombinácia, ktorú pozná asi každý, kto používal Windows. Znamená totiž reštart. Reštartujte sa s nimi aj vy!


Elektrolapka
Slúži všetkým, ktorých nielen v lete obťažujú otravné komáre, či mušky. Funguje na 2 batérie a zaručene Vás zbaví každého hmyzu.

Krvavý sprchový gél

Krvavá infúzia pre milovníkov upírov. Neobyčajný vzhľad nie je všetko, čo ponúka.  Sprchový gél má príjemnú višňovú  vôňu lahodiacu vašim  zmyslom.


Kondóm na gumovanie
Tento absurdný doplnok istotne nepatrí do peračníka školáka. Napriek tomu je to obyčajná guma na gumovanie v zaujímavom tvare.

 

Štetinka na pupok

Ak máte známeho, ktorý má skutočne všetko, vsaďte na štetinku na pupok. Tá v jeho zbierke iste ešte nie je.

 

 

Absolútne nič

Ani Vás už nebaví neustále počúvať „Nič mi nekupuj“? V tom prípade je pre Vás tento darček ako stvorený. Nie je ním nič. Prázdna škatuľka s nápisom nič. Ak patríte medzi „nič nechcúcich“, ste si tým ešte stále istý?

 

Týchto zábavných drobností je ešte omnoho omnoho viac, takže už si skutočne nemusíte lámať hlavu nad tým, čo svojim blízkym podarovať. Možností je vyše hlavy.

Zdroj: ajtaci.sk


Autor: Chantal Calcagni

Zdielať tento príspevok