Doplnky, ktoré dodajú vašej spálni ten správny šmrnc


Spálňa je miestnosť, ktorá by prioritne mala slúžiť na oddych, relax, spánok. Väčšina z nás využíva spálňové priestory aj ako pracovňu, pričom si dobre uvedomujeme, že spálňa nie je určená na žiadnu techniku, nie to ešte na počítač, či notebook.

 

Ak ale vaše spálni niečo chýba, skúste ju oživiť napríklad týmito doplnkami, ktoré vašej spálni dodajú šmrnc.

spalna doplnky

 

Prehoz na manželskú posteľ

 

Štýlový doplnok, ktorý začína využívať čoraz viac ľudí. Dokáže perfektne ochrániť posteľné obliečky pred prachom a nečistotami, no zároveň dokáže perfektne doladiť interiér spálne. Ak nevyužívate prehoz, odporúčame vám kúpiť si ho a začať ho používať. Oceníte ho aj vtedy, ak máte malé deti, ktoré sa často hrávajú aj na vašej posteli a sem tam sa im určite podarí niečo vyliať.

 

Aký prehoz ale vyberať? Určite vám odporúčame doladiť ho aj s obliečkami, ktoré používate. Ak máte v spálni závesy, ideálne, ak si vyberiete rovnaký alebo aspoň podobný vzor.

Poprípade ho zlaďte k farbe kvetov, ktoré máte položené na interiérovej plastovej parapete.

 

Závesy

 

Záclony sú vkusným doplnkom do každej izby, no do popredia sa dostávajú moderné závesy s dĺžkou až po zem. Trendy kúskom sú závesy s motívmi kvetov a listov.

Ak chcete k svojim moderným vonkajším roletám alebo k inej tieniacej technike dokúpiť nové závesy, odporúčame siahať po jednofarebných a ak sa vám páčia vzory, tak jednoznačne po prírodných vzoroch. Nič však nepokazíte sivými a hnedými závesmi bez akýchkoľvek vzorov.

 

Kusový koberec k posteli

 

Nie je nič príjemnejšieho ako keď ráno stupíte do mäkučkého huňatého malého koberca nachádzajúceho sa pri posteli.

Ak chcete spálňový priestor zútulniť a chcete jej dodať ten správny šmrnc, určite nepohrdnite huňatým kusovým kobercom neutrálnej farby.


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok