Electro Swing Fever se vracia do Bratislavy naposledy pred letnou pauzou


Populárna electro-swingová party – Electro Swing Fever – sa vracia do Bratislavy, a to naposledy pred dlhou letnou prestávkou. V piatok 5. júna 2015 priestory NuSpirit klubu zaplnia zástupy noblesných dám a šviháckych gentlemanov. Tancovať sa bude až do skorých ranných hodín. Na návštevníkov čaká nabitý program a štýlová atmosféra.

Na žiadnej Electro Swing Fever nesmie a nebude chýbať obľúbené DJské duo Papa Django & Swing Thing, špičkoví performeri, precízni selektori a zrejme najvyhľadávanejší electro-swingoví DJs v našich končinách. Ich úzka interakcia s publikom dokáže rozpútať skutočné tanečné šialenstvo.

Organizátori party nezabúdajú ani na čaro tradičných hudobných nástrojov. V Nu Spirite preto vystúpi talentovaný hudobník a MC Dave Trumpeteer. So svojou trúbkou sa vie presne trafiť aj do zložitých electro-swingových beatov a o majstrovskú improvizáciu tak nebude núdza. Na pódium sa spoločne s ním postaví jeho súpútnik z jarného turné po Írsku – DJ Max W z Electro Swing Bohemia.

Nezabudnuteľný zážitok sľubuje aj neo-swingový set výstredného DJa Matweho Drappenmadchenfellera. Keď sa tento DJ ukáže za mixom, je to záruka, že tanečný večer neskončí skôr ako v čase, kedy už poniektorí vyrážajú do práce.

Skvelou hudbou to ale nekončí. V rámci sprievodného programu sa páni aj dámy môžu tešiť na iskrivú a elegantnú burlesque show v podaní  Bratislava Burlesque Academy. Neprehliadnuteľnou osobnosťou tanečného parketu sa naopak stanete po absolvovaní zábavného tanečného workshopu so Stell z B-Swing.

 

Nu Spirit Club

Štúrova 3, Bratislava

5. 6. 2015 | 21:00

FB udalosť

Predpredaj vstupeniek

 

ESF_BRATISLAVA_1

Foto: Martin Haburaj


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok