Filmoška týždňa


Zomrel filmový Sauron

Christopher Lee

V nedeľu 7. júna zomrel legendárny herec a spevák Christopher Lee. Predstaviteľ Saurona a Draculu skonal ako 93. ročný na zlyhanie srdca a respiračné problémy, s ktorými bol prijatý do nemocnice. O úmrtí sa médiá dozvedeli od jeho ženy včera predpoludním (11.6.).

 

Finále piatej série Game of Thrones na internete?

Portál spoilersTV.com uverejnil správu, že sa na internet ževraj dostala finálová časť piatej série Game of Thrones. Na internet sa dostala vďaka zverejneniu od človeka, ktorý mal za úlohu časť zrecenzovať a ohodnotiť. Podobnou formou sa na internet dostali aj prvé štyri časti piatej série.

 

Teaser trailer na Mockingjay Part 2

Konečne sme sa dočkali aj prvého dlhšieho teaser traileru. Na oficiálny dlhý trailer si ešte budeme musieť počkať, no keďže do premiéry ostáva už iba 5 mesiacov, pravdepodobne nebudeme musieť čakať dlho (trailer bude pravdepodobne uvedený na Comic-cone).

 

Prvý trailer na Marťana

Možno si spomínate, ukazovali sme prvé oficiálne fotky z nového filmu Matta Damona Marťan. Tentoraz si môžete pozrieť aj trailer.

 

Americký Rokfort?

Čím ďalej, tým viac informácií diváci dostávajú od spisovateľky J. K. Rowlingovej, ktorá píše scenár pre nový film Fantastické zvery a ich výskyt. Tentoraz fanúšikom prezradila, že americkí čarodejníci nedostali list z Rokfortu preto, že existuje aj americká verzia čarodejníckej školy (ale nenachádza sa v New Yorku). Protagonista Newt (Eddie Redmayne) sa vo filme stretne so študentmi (prípadne bývalými študentmi), ktorí študujú (študovali) na americkej čarodejníckej škole.

Rowlingová takisto prezradila, že veľkú úlohu pri zakladaní školy hrali aj pôvodné indiánske kmene.

 

Previazanie Fear the Walking Dead a Walking Dead

fear the walking dead

Producent úspešného seriálu The Walking Dead, Robert Kirkman prezradil, ako to bude s novým seriálom a spin-offom Fear the Walking Dead. V spin-offe sa pravdepodobne dozvieme, ako sa celá zombie apokalypsa začala a rozšírila do takých neuveriteľných rozmerov, kým Rick Grimes, hlavný hrdina The Walking Dead, zatiaľ ležal v nemocnici v kóme. Všetky udalosti budú na seba nadväzovať a všetko, čo platí v jednom seriáli, platí aj v tom druhom. A to aj napriek tomu, že protagonisti jedného seriálu a s druhými nestretnú kvôli veľkej vzdialenosti medzi skupinami. Avšak rozhodne to znie zaujímavo a nemôžeme sa už dočkať 🙂

 

2. séria How To Get Away With Murder

Druhá séria úspešného seriálu hlási svoj návrat na televízne obrazovky už 24. augusta 2015.

 

Plagát k tretej sérii The 100

Hoci si na novú sériu The 100 musíme ešte nejaký čas počkať (rok 2016), na internet sa dostal promo plagát k novej sérii.

the 100

 

Na tento týždeň je to zatiaľ všetko, čítame sa budúci piatok 🙂

 

Via: Edna.cz, Ew, Ew, Ew, Ew,


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok