Hľadáte moderné tienenie? Vyberte si buď pergoly, alebo vonkajšie žalúzie


Kvalitné tienenie má za úlohu chrániť interiér pred slnečným žiarením v najhorúcejších dňoch roka. Ak máte klasické žalúzie a chceli by ste ho vymeniť za modernejšie tienenie, odporúčame vám pozrieť sa na pergoly alebo na vonkajšie žalúzie. V poslednom období býva práve toto tienenie najpredávanejšie a je považované za najkvalitnejšie.

 

Pergoly

 

Plynulý prechod z interiéru do exteriéru býva v súčasnej modernej architektúre vyhľadávaný. Rodiny si chcú vyjsť do tzv. exteriérovej obývačky ideálne z jedálne, ktorá je prepojená s kuchyňou. Aby si však dokázali vytvoriť takúto exteriérovú obývačku, potrebujú zvážiť, ako túto obývačku zakryť, aby príliš nekričala a pasovala k architektúre rodinného domu.

Exteriérovú obývačku zakryjete kvalitnou pergolou. Vybrať si môžete z moderných hliníkových a drevených pergol. Záleží, ktorý typ pergoly sa vám viac hodí k architektúre vášho domu.

Pergoly vám umožnia tráviť čas v exteriérovej obývačke aj počas dažďa.

pergoly vonku

 

Vonkajšie žalúzie

 

Efektívny a moderný spôsob tienenia predstavujú vonkajšie žalúzie. Moderné vonkajšie žalúzie zmenia dizajn vašej stavby. Predstavujú účinnejší spôsob tienenia, čo oceníte predovšetkým cez letné mesiace počas letných horúčav. Vonkajšie žalúzie dá iný rozmer oknám a máte možnosť vybrať si z takých vonkajších žalúzií, ktoré sa ovládajú motoricky alebo manuálne.

Výhodou vonkajších žalúzií je možnosť vetrať aj vtedy, ak budete mať vonkajšie žalúzie zatiahnuté.

 

Moderné tienenie zmení dizajn vašej nehnuteľnosti. Ak chcete žalúzie nahradiť štýlovou tieniacou technikou, uprednostnite štýlové moderné vonkajšie žalúzie. Ak nemáte priestor, kde by ste mohli oddychovať na jar, cez leto, na jeseň, ale aj cez zimu, vyberte si kvalitnú pergolu.

Pergoly a vonkajšie žalúzie dokážu plnohodnotne nahradiť rolety a žalúzie.


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok