Hľadáte zaujímavé doplnky k vášmu oblečeniu?


Módne trendy sa neustále menia a ak chcete držať krok, odporúčame vám zamerať sa predovšetkým na vytvorenie kapsulového šatníka, v ktorom budete mať ľahko kombinovateľné kúsky. Aby však outfit dokázal očariť, je potrebné k nemu zladiť rôzne doplnky – náramky, náhrdelníky, kabelky, šatky, klobúky atď. Prichádza jar a my si myslíme, že nastáva čas na kúpu nových zaujímavých doplnkov k vášmu oblečeniu.

 

Kabelky Michael Kors

 

Pekné kabelky Michael Kors sú štýlovým doplnkom pre každú ženu, ktorá miluje módu. Každá jedna by mala vlastniť aspoň jednu crossbody kabelku tejto značky a jednu kabelku do ruky. Odporúčame vám sústrediť sa na prírodné farby – béžovú, hnedú, kaki zelenú. Najľahšie sa vám budú ale kombinovať tieto farby – púdrová, hnedá, čierna, béžová.

Táto značka kabeliek má za sebou bohatú históriu. Značka Michael Kors sa medzi kabelkami cení a ak sa obdarujete aspoň jednou kabelkou od nich, zaručene budete stredobodom pozornosti. Veď ktorá žena by sa nepozrela na inú, keď má v ruke štýlovú kabelku od Michaela Korsa?

moda kabelky hodinky

 

Moderné dámske a pánske hodinky značky Festina

 

Kvalitný výrazný ciferník, remienky z ušľachtilej ocele alebo z pravej kože – práve toto sú moderné hodinky značky Festina.

Ak hľadáte štýlový doplnok k elegantným oufitom, odporúčame moderné hodinky značky Festina. V ponuke pánskych nájdete aj hodiny vhodnejšie k športovému štýlu, ku ktorému muži inklinujú pochopiteľne viac. Používajú batérie Quartz, ktoré sú považované za najlepšie.

V ponuke dámskych nájdete aj prekrásne zdobené kúsky, ktoré môžete pokojne kombinovať aj k roztrhaným džínsom, ale aj k elegantným nohaviciam a sakám.

 

Ak hľadáte štýlové zaujímavé doplnky k vášmu oblečeniu, odporúčame vám jednoznačne investovať predovšetkým do štýlových moderných hodiniek a pekných kabeliek. Pánom odporúčame pánske tašky cez plece, dámam štýlové značkové crossbody kabelky.


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok