Hokejový svet


Pre hokej ste sa narodili. Ste vášnivým fanúšikom hokeja a nesmiete chýbať na žiadnych majstrovstvách? Síce už tohtoročné majstrovstvá máme za sebou, je potrebné si nakúpiť potrebné veci na fandenie. Čo je podľa vás najdôležitejšie si zobrať na hokejový zápas? Poďme si to všetko zhrnúť.

 

Niečo do ruky

 

Okrem trúbky a rapkáča je potrebné mať so sebou niečo, čím budete mávať. No skúste čo to asi bude? Nejaká plachta, na ktorú si nakreslíte štátny znak? Ak už nepatríte k tým zdatnejším, ktorí si radi kreslia slovenský znak na tvár a na plachtu, skúste si dať vlajku vyrobiť. Nemusí to byť zrovna hokejová vlajka, ktorú si budete chcieť dať spraviť. Čo ak podnikáte a máte nejakú firmu? Prečo by ste si aj vy neurobili vlajku, na ktorej bude logo vašej firmy? Aký účel bude mať táto vlajka? Bude vás predsa reprezentovať. Šoféri už z diaľky budú vedieť sídlo vašej firmy, takže sa im nestane, že zablúdia. Takéto veľké vlajky vám vyrobí texprint.sk. Do 10 dní ich máte doma! Teda pred domom.

Ak sa však chystáte už na budúcoročné majstrovstvá, zaobstarajte si dres.

 

Biela, modrá, červená

 

Farby slovenského dresu. Určite ste už nejaký mali, veď ste vášnivým fanúšikom. Čo ale ak sa do neho nezmestíte? Pribrali ste a váš dres oblečie akurát tak vaša žena? Nič to! Na stránke hokejovedresy-vyroba.sk si vyberiete v tej správnej veľkosti a dokonca vám ponúkajú hokejový dres Slovenska v rôznych kombináciach týchto troch farieb. Fantázia, veď sa pozerajte!

Či vy by ste radšej dres podľa vašej fantázie?

 

Podľa vášho gusta

 

Máte chuť si dať vyrobiť hokejový dres podľa vášho vkusu? Mysleli ste si, že sa to nedá? No mýlite sa! Stránka hokejovedresy-vyroba.sk nielen ponúka už vyrobené dresy, dokonca vám aj vyrobia taký, aký vy chcete. Kúpte si hokejový dres z dobrého materiálu. Určite neoľutujete, vydrží vám dlho. Ale pozor, nesmiete pribrať. Bola by škoda takého pekného dresu.

slovensky hokejisti


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok