Horúce trendy na sezónu jeseň/zima 2018


Každá žena chce byť krásna a nezáleží na tom, či ide do potravín, alebo na dôležité stretnutie kvôli práci. Chce byť očarujúca, stredobodom pozornosti, obdivovaná. Veľmi dobre si uvedomuje, že svoju krásu ukáže nielen kultivovaným správaním, ale aj tým, čo si na seba oblečie. Viete ale, aké sú trendy na sezónu jeseň/zima 2018?

 

Kárované kabáty

 

Klasické kárované kabáty, aké poznali naše mamy a staré mamy, sú v súčasnosti opäť v móde. Ak vám chýba nový kabát alebo bunda a plánujete kúpu novej dámskej bundy a kabáta, uprednostnite kárované bundy/ kabáty. Skombinujete ich naozaj s čímkoľvek – od blúzky až po pletený sveter.

Trendy farby búnd a kabátov sú smaragdová, sivá, kaki zelená a bordová.

 

Pletené šaty

 

Nemusia byť dĺžky až po zem, ale pokojne aj môžu. Jemné pletené šaty krásne skombinujete s jednofarebnými dámskymi teniskami na platforme, vysokými čižmami, ale aj dámskymi mokasínami. K týmto šatám sa perfektne hodia Chelsea čižmy, ale ak nosíte radšej pohodlnejšiu obuv, kľudne zvoľte dámske tenisky.

Odporúčame rolákové pletené šaty. Zahrejú vám krk a ľahko sa kombinujú s akýmikoľvek doplnkami. Kúpte si neutrálne sivé, bordové, oranžové, ale aj námornícké modré. Tieto farby poletia túto sezónu.

 

Teplákové nohavice s vyšším pásom

 

Sú pohodlné, pekné a štýlové. Teplákové nohavice s vyšším pásom a so zapínaním na gombík nahrádzajú klasické cigaretové nohavice z umelého nepohodlného materiálu. Môžete si ich obliecť aj na tandemový zoskok, či prechádzku po lese a nebude vám v nich zima. Vyberajte si také, ktoré sú vyrobené z pohodlnej teplákoviny navyše v ľahko kombinovateľnej farbe. Odporúčame tmavo zelené, sivé, čierne, hnedé.

 

Ak chcete byť pekne oblečená aj túto jeseň a zimu, okrem týchto kúskov si kúpte nové pletené kardigány po pás a po zem, teplákový kardigán so zapínaním na gombíky a zateplené legíny, ktoré vás zahrejú aj cez nepriaznivé chladné jesenné a zimné počasie.

tandemovy zoskok


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok