Je naozaj nutné sa poistiť, keď cestujete na dovolenku?


Cestovné poistenie – mnohí stále premýšľajú nad tým, či nie je cestovné poistenie nejaký chyták, ktorý ich má pripraviť o peniaze. Bohužiaľ neuvedomujú si, že sa na dovolenke alebo aj na lyžovačke môže stať čokoľvek, čo ohrozí buď ich zdravie, alebo peňaženku. Asi teda tušíte, aká je odpoveď na otázku vyššie. Áno, je nutné, aby ste sa poistili. Ak teda nechcete mať veľké výdavky v prípade, že sa vám čosi stane a budete potrebovať neodkladnú zdravotnú staroslivosť.

 

Obdobie lyžovačiek začína

 

Pomaly, ale isto sa začnú otvárať všetky lyžiarske strediská na Slovensku. Ak milujete lyžovanie a máte peniaze na to, aby ste zaplatili lyžovačku všetkým členom vašej rodiny, určite by ste si nemali lámať hlavu nad tým, či investovať pár eur na zaplatenie poistenia na lyžovačku každému členovi. V porovnaní s tým, čo by ste mali platiť, keby nemáte poistenie, to bude veľmi malá suma. Radšej mať, ako nemať. Pri cestovnom poistení to bude určite platiť. Najmä malé deti mávajú nepríjemné úrazy na lyžiarskych dráhach. Samozrejme, vy ako rodič musíte dávať pozor na dieťa. Stať sa ale môže všeličo, preto buďte radšej pripravený na takéto komplikácie.

 

Poistite sa, keď idete na dovolenku k moru, na dovolenku do hôr, ale aj na zimnú dovolenku – lyžovačku. Buď si vyberiete celoročné cestovné poistenie, alebo si vyberiete poistenie na konkrétny druh dovolenky (hory, more, lyžovanie).

 

Nikto vás nebude do ničoho nútiť. Rozhodnite sa podľa seba. Cestovné poistenie sa ale určite oplatí.  Uvedomte si, že cestovné poistenie chráni váš zdravotný stav. Tak ako dôkladne vyberáte kvalitný Matcha čaj, tak si dôkladne vyberáte aj poisťovňu, ktorá vám dokáže zabezpečiť cestovné poistenie.

 

freeride lyzovanie


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok