Kabelky alebo kde sa všetky moje veci strácajú?


Ak aj vy patríte k tým, ktorých kamarátka má akosi vždy všetko po ruke kdekoľvek sa nachádzate, čítajte ďalej. Dnes rozlúskneme spolu čaro kabeliek, ktoré nám trocha pripomínajú Hermionu z Harryho Pottera. Komu by sa predsa nezišla kabelka, ktorá vyzerá úplne jednoducho a prakticky, no zároveň sa do nej môžete ponoriť až po lakte – a tak mať vždy pri sebe všetky potrebné veci?

Zázrak ženskej kabelky je naozaj prekvapivý. Tá mágia, keď sa v ten pravý okamih vynoria hygienické vreckovky, kľúče nemusíte hľadať pol hodiny a po ruke ostáva aj fľaša s vodou na osvieženie. Čarovnosť spočíva v tom, že tento verný ženský spoločník musí zvonku vyzerať šikovne a celkovo nezaberať veľa miesta. Nikoho predsa nelákajú kabelky, ktoré by vyzerali ako mechy na zemiaky. To je potom každému jasné, že sa do nich zmestí ozaj všetko. Ak navyše neobsahujú žiadne priehradky, stávajú sa akousi čiernou dierou, kde sa všetko potrebné stráca v ten najnevhodnejší čas.

Problematickejšie sú kabelky, ktoré si so sebou nosíme na spoločenské udalosti. Tie sú naozaj malé, vhodné do ruky, a preto väčšina pred odchodom necháva polovicu potrieb doma.

V tomto období stužkových slávností by sa však zišli nejaké tipy, veď predsa ako sa máme v krásny plesový večer zaobísť bez všetkých tých drobností, ktoré zachraňujú mini nehody? Verte či nie, aj do listových kabeliek sa vojde toho viac než dosť.

Eliminujte nepotrebné, to, čo je nazvyš. Nemusíte si možno vziať so sebou celú peňaženku, vyberte si drobné na taxík a doklady. Nezabudnite taktiež priložiť aj náhradné silonky, rúž a púder, ktorý bude vítaným kamošom, ktorý zachráni lesknúcu sa pleť pred objektívom fotografov.

Aj rozmermi malé kabelky teda dokážu prekvapiť. Pri ich kúpe buďte o krok vpred a poriadne preskúmajte, čo všetko ponúka nielen jej zovňajšok. A predstavte si tie závistlivé pohľady kamošiek, keď na poobedňajšie stretko s kávou prídete s novou kabelkou a štýlovou peňaženkou s rovnakým vzorom! 😉

penazenky


Viktoria Koosova

Autor: Viktoria Koosova

Zdielať tento príspevok